Collection: Cats
Shop cat food, litter, treats, health, toys and accessories at Baroona Produce & Pet Supplies in Yarra Junction. Browse everyday in-store favourites plus a wider range available to pre-order or order in.
-
Black Hawk Original Adult Cat Chicken & Seafood in Gravy 85g 12pk
Regular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Cat Chicken & Kangaroo 8kg
Regular price $99.35 AUDRegular priceUnit price $12.42/kgSale price $99.35 AUD -
Black Hawk Original Adult Cat Chicken & Kangaroo 4kg
Regular price $59.35 AUDRegular priceUnit price $1.48/100gSale price $59.35 AUD -
Black Hawk Mature 7+ Cat Chicken & Tuna in Gravy 85g 12pk
Regular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale -
Black Hawk Healthy Benefits Adult Cat Weight Management Chicken 4kg
Regular price $71.70 AUDRegular priceUnit price $1.79/100gSale price $71.70 AUD -
Black Hawk Healthy Benefits Adult Cat Indoor Chicken 8kg
Regular price $99.35 AUDRegular priceUnit price $12.42/kgSale price $99.35 AUD -
Black Hawk Healthy Benefits Adult Cat Indoor Chicken 4kg
Regular price $59.35 AUDRegular priceUnit price $1.48/100gSale price $59.35 AUD -
Black Hawk Healthy Benefits Adult Cat Indoor Chicken & Whitefish in Gravy 85g 12pk
Regular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale -
Black Hawk Healthy Benefits Adult Cat Hairball Chicken 4kg
Regular price $69.40 AUDRegular priceUnit price $1.74/100gSale price $69.40 AUD -
LifeWise Purple Boost Probiotic & Antioxidant Supplement 1.08kg
Regular price $177.65 AUDRegular priceUnit price $164.49/kg$209.00 AUDSale price $177.65 AUDSale -
LifeWise Purple Boost Probiotic & Antioxidant Supplement 180g
Regular price $36.55 AUDRegular priceUnit price $20.31/100g$43.00 AUDSale price $36.55 AUDSale -
LifeWise Kangaroo & Lamb Cat Food 18kg
Regular price $195.50 AUDRegular priceUnit price $10.86/kg$230.00 AUDSale price $195.50 AUDSale -
LifeWise Kangaroo & Lamb Cat Food 9kg
Regular price $109.65 AUDRegular priceUnit price $12.18/kg$129.00 AUDSale price $109.65 AUDSale -
LifeWise Ocean Fish Grain Free Cat Food 18kg
Regular price $195.50 AUDRegular priceUnit price $10.86/kg$230.00 AUDSale price $195.50 AUDSale -
LifeWise Ocean Fish Grain Free Cat Food 9kg
Regular price $109.65 AUDRegular priceUnit price $12.18/kg$129.00 AUDSale price $109.65 AUDSale -
LifeWise Chicken Cat Food 18kg
Regular price $195.50 AUDRegular priceUnit price $10.86/kg$230.00 AUDSale price $195.50 AUDSale -
LifeWise Chicken Cat Food 9kg
Regular price $109.65 AUDRegular priceUnit price $12.18/kg$129.00 AUDSale price $109.65 AUDSale -
LifeWise Chicken Kitten Food 9kg
Regular price $109.65 AUDRegular priceUnit price $12.18/kg$129.00 AUDSale price $109.65 AUDSale -
LifeWise Chicken Kitten Food 2.5kg
Regular price $45.90 AUDRegular priceUnit price $18.36/kg$54.00 AUDSale price $45.90 AUDSale -
LifeWise Kangaroo & Lamb Cat Food 2.5kg
Regular price $45.90 AUDRegular priceUnit price $18.36/kg$54.00 AUDSale price $45.90 AUDSale -
LifeWise Ocean Fish Grain Free Cat Food 2.5kg
Regular price $45.90 AUDRegular priceUnit price $18.36/kg$54.00 AUDSale price $45.90 AUDSale -
LifeWise Chicken Cat Food 2.5kg
Regular price $45.90 AUDRegular priceUnit price $18.36/kg$54.00 AUDSale price $45.90 AUDSale -
LifeWise Chicken Kitten Food 1kg
Regular price $25.50 AUDRegular priceUnit price $25.50/kg$30.00 AUDSale price $25.50 AUDSale -
Ivory Coat Grain Free Adult Cat Ocean Fish & Salmon 4kg
Regular price $60.00 AUDRegular priceUnit price $1.50/100gSale price $60.00 AUD -
Ivory Coat Grain Free Adult Cat Chicken with Coconut Oil 4kg
Regular price $60.00 AUDRegular priceUnit price $1.50/100gSale price $60.00 AUD -
Ivory Coat Grain Free Adult Cat Chicken & Kangaroo 4kg
Regular price $60.00 AUDRegular priceUnit price $1.50/100gSale price $60.00 AUD -
Hypro Premium Adult Cat Grain Free Ocean Fish 9kg
Regular price From $72.20 AUDRegular priceUnit price $8.02/kg$76.00 AUDSale price From $72.20 AUDSale -
Hypro Premium Adult Cat Chicken Pate 12 x 85g
Regular price From $28.26 AUDRegular priceUnit price $2.77/100g$29.75 AUDSale price From $28.26 AUDSale