Collection: Adult Cat Food
Shop complete and balanced food for adult cats, with Everyday products shown first and additional Order-in choices available.
Adult Cat Food
84 products
Browse within Adult Cat Food
Skip to products ↓
Find what you need
Shop by Brand +
More for Cats +
Cat FoodDry Cat FoodWet Cat FoodKitten FoodAdult Cat FoodSenior Cat FoodGrain-Free Cat FoodCat Litter & ToiletingWood, Pine & PaperNatural & Plant-BasedClumpingClay & CrystalKitten & SpecialtyLitter Trays & AccessoriesHealth & CareFlea, Tick & WormingSupplementsGroomingDental & Oral CareEar & Eye CareFirst Aid & Wound CareTreats, Toys & FeedingCat TreatsToys & EnrichmentBowls & Feeding
84 products
Narrow by food style, life stage, need, brand or availability.
-
Hypro Premium Adult Cat Grain Free Chicken 2.5kg
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $31.30 AUDRegular priceUnit price $12.52/kg$32.95 AUDSale price From $31.30 AUDSale -
Hypro Premium Adult Cat Grain Free Ocean Fish 2.5kg
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $31.30 AUDRegular priceUnit price $12.52/kg$32.95 AUDSale price From $31.30 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Cat Chicken & Kangaroo 2kg
Vendor:Black HawkRegular price From $39.85 AUDRegular price$41.95 AUDSale price From $39.85 AUDSale -
Ivory Coat Grain Free Adult Cat Chicken & Kangaroo 2kg
Vendor:Ivory CoatRegular price From $38.90 AUDRegular priceUnit price $1.95/100gSale price From $38.90 AUD -
Ivory Coat Grain Free Adult Cat Chicken with Coconut Oil 2kg
Vendor:Ivory CoatRegular price From $38.90 AUDRegular priceUnit price $1.95/100gSale price From $38.90 AUD -
Black Hawk Healthy Benefits Adult Cat Indoor Chicken 2kg
Vendor:Black HawkRegular price From $39.85 AUDRegular price$41.95 AUDSale price From $39.85 AUDSale -
Black Hawk Healthy Benefits Adult Cat Hairball Chicken 2kg
Vendor:Black HawkRegular price From $46.50 AUDRegular price$48.95 AUDSale price From $46.50 AUDSale -
Catpro Plus Adult Salmon & Tuna 10kg
Vendor:CatproRegular price From $52.20 AUDRegular priceUnit price $5.22/kg$54.95 AUDSale price From $52.20 AUDSale -
Hill's Science Diet Adult 7+ Ocean Fish Wet Cat Food 85g x 12
Vendor:Hill's Science DietRegular price $34.95 AUDRegular priceSale price $34.95 AUD -
Black Hawk Original Adult Cat Ocean Fish 2kg
Vendor:Black HawkRegular price From $39.85 AUDRegular price$41.95 AUDSale price From $39.85 AUDSale -
Black Hawk Healthy Benefits Adult Cat Weight Management Chicken 2kg
Vendor:Black HawkRegular price From $46.50 AUDRegular price$48.95 AUDSale price From $46.50 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Cat Chicken 2kg
Vendor:Black HawkRegular price From $39.85 AUDRegular price$41.95 AUDSale price From $39.85 AUDSale -
Hypro Premium Adult Cat Grain Free Chicken 9kg
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $72.20 AUDRegular priceUnit price $8.02/kg$76.00 AUDSale price From $72.20 AUDSale -
Hypro Premium Adult Cat Ocean Fish Pate 12 x 85g
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $28.26 AUDRegular priceUnit price $2.77/100g$29.75 AUDSale price From $28.26 AUDSale -
Catpro Plus Chicken & Beef 10kg
Vendor:CatproRegular price From $52.20 AUDRegular priceSale price From $52.20 AUD -
Purina Friskies Meaty Grills Dry Cat Food 10kg
Vendor:FriskiesRegular price From $52.20 AUDRegular priceSale price From $52.20 AUD -
Purina Friskies Seafood Sensations Dry Cat Food 10kg
Vendor:FriskiesRegular price From $52.20 AUDRegular priceSale price From $52.20 AUD -
Purina Friskies Adult 7 Flavours Dry Cat Food 10kg
Vendor:FriskiesRegular price From $52.20 AUDRegular priceSale price From $52.20 AUD -
Big Dog Turkey Raw Cat Food 1.38kg
Vendor:Big DogRegular price $18.52 AUDRegular price$19.49 AUDSale price $18.52 AUDSale -
Big Dog Combo Raw Cat Food 1.38kg
Vendor:Big DogRegular price $18.52 AUDRegular price$19.49 AUDSale price $18.52 AUDSale -
Big Dog Chicken Raw Cat Food 1.38kg
Vendor:Big DogRegular price $18.52 AUDRegular price$19.49 AUDSale price $18.52 AUDSale -
Big Dog Kangaroo Raw Cat Food 1.38kg
Vendor:Big DogRegular price $18.52 AUDRegular price$19.49 AUDSale price $18.52 AUDSale -
Big Dog Beef Raw Cat Food 1.38kg
Vendor:Big DogRegular price $18.52 AUDRegular price$19.49 AUDSale price $18.52 AUDSale -
Black Hawk Mature 7+ Cat Chicken & Tuna in Gravy 85g 12pk
Vendor:Black HawkRegular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale -
Hill's Science Diet Adult 11+ Chicken Cat Food
Vendor:Hill's Science DietRegular price From $43.95 AUDRegular priceSale price From $43.95 AUD -
Hill's Science Diet Adult Salmon & Brown Rice Cat Food
Vendor:Hill's Science DietRegular price $68.95 AUDRegular priceSale price $68.95 AUD -
Hill's Science Diet Adult Oral Care Chicken Cat Food
Vendor:Hill's Science DietRegular price From $61.95 AUDRegular priceSale price From $61.95 AUD -
Hill's Science Diet Adult Sensitive Stomach & Skin Variety Pouches 80g x 12
Vendor:Hill's Science DietRegular price $40.95 AUDRegular priceSale price $40.95 AUD -
Hill's Science Diet Adult 7+ Chicken Cat Food
Vendor:Hill's Science DietRegular price From $43.95 AUDRegular priceSale price From $43.95 AUD -
Hill's Science Diet Adult Light Chicken Cat Food
Vendor:Hill's Science DietRegular price $79.95 AUDRegular priceSale price $79.95 AUD -
Hill's Science Diet Adult Urinary Hairball Control Ocean Fish Wet Cat Food 85g x 12
Vendor:Hill's Science DietRegular price $40.95 AUDRegular priceSale price $40.95 AUD -
Hill's Science Diet Adult Indoor Chicken Wet Cat Food 156g x 24
Vendor:Hill's Science DietRegular price $101.95 AUDRegular priceSale price $101.95 AUD