Collection: Dogs
Shop dog food, treats, toys, health, grooming and accessories at Baroona Produce & Pet Supplies in Yarra Junction. Browse everyday in-store favourites plus a much larger range available to pre-order or order in.
-
LifeWise Ocean Fish Small Bites Dog Food 18kg
Regular price $166.60 AUDRegular priceUnit price $9.26/kg$196.00 AUDSale price $166.60 AUDSale -
LifeWise Ocean Fish Small Bites Dog Food 9kg
Regular price $103.20 AUDRegular priceUnit price $11.47/kg$121.45 AUDSale price $103.20 AUDSale -
LifeWise Kangaroo Dog Food 18kg
Regular price $166.60 AUDRegular priceUnit price $9.26/kg$196.00 AUDSale price $166.60 AUDSale -
LifeWise Kangaroo Dog Food 9kg
Regular price $103.20 AUDRegular priceUnit price $11.47/kg$121.45 AUDSale price $103.20 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 3 Turkey Small Bites 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 3 Turkey Large Bites 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 2 Lamb & Fish 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 1 Starter Turkey & Lamb 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 1 Mini Starter Turkey & Lamb 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise BIOTIC Liver & Kidney Dog Food 2.5kg
Regular price $46.45 AUDRegular priceUnit price $18.58/kg$54.65 AUDSale price $46.45 AUDSale -
LifeWise BIOTIC Low Fat Dog Food 2.5kg
Regular price $46.45 AUDRegular priceUnit price $18.58/kg$54.65 AUDSale price $46.45 AUDSale -
LifeWise BIOTIC Joint Dog Food 2.5kg
Regular price $46.45 AUDRegular priceUnit price $18.58/kg$54.65 AUDSale price $46.45 AUDSale -
LifeWise BIOTIC F.A.S. Calm Dog Food 2.5kg
Regular price $46.45 AUDRegular priceUnit price $18.58/kg$54.65 AUDSale price $46.45 AUDSale -
LifeWise BIOTIC Skin & Gut Dog Food 2.5kg
Regular price $46.45 AUDRegular priceUnit price $18.58/kg$54.65 AUDSale price $46.45 AUDSale -
LifeWise Turkey Grain Free Dog Food 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise Ocean Fish Large Bites Dog Food 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise Tone & Trim Lamb Dog Food 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise Chicken & Turkey Grain Free Dog Food 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise Wild Tuna Grain Free Dog Food 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise Ocean Fish Small Bites Dog Food 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise Kangaroo Dog Food 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
SPD™ Fresh Roll Pea & Algae Oil 2kg
Regular price From $28.49 AUDRegular price$29.99 AUDSale price From $28.49 AUDSale -
DOOG Neosport Neoprene Dog Leash
Regular price From $24.95 AUDRegular priceSale price From $24.95 AUD -
DOOG Neosport Neoprene Dog Collar
Regular price From $19.95 AUDRegular priceSale price From $19.95 AUD -
DOOG Neosport Hip Belt
Regular price $54.95 AUDRegular priceSale price $54.95 AUD -
DOOG Neosport Harness
Regular price From $32.95 AUDRegular priceSale price From $32.95 AUD -
DOOG Fetchables Fetch & Tug Ball
Regular price $14.95 AUDRegular priceSale price $14.95 AUD -
DOOG Neosport Walkie Bag
Regular price $59.95 AUDRegular priceSale price $59.95 AUD -
DOOG Walkie Belt
Regular price $44.95 AUDRegular priceSale price $44.95 AUD -
DOOG Dual Leash
Regular price $34.95 AUDRegular priceSale price $34.95 AUD -
DOOG Dog Car Seat – Large
Regular price $159.95 AUDRegular priceSale price $159.95 AUD -
DOOG Dog Car Seat – Small to Medium
Regular price $109.95 AUDRegular priceSale price $109.95 AUD