Collection: Farm Animal Feed
Feed products suitable for livestock and other farm animals.
Farm Animal Feed
40 products
Browse within Farm Animal Feed
Skip to products ↓
Find what you need
All Shared Farm Animal CareAll Farm Animal FeedMulti-Species FeedFeeding & WateringHealth & Parasite ControlHoof & Leg Care
Hay & Bedding
More for Farm Animals +
Cattle & CalfFeedCalvingHealth & ParasitesGroomingShow SuppliesSheep & LambFeedHealth & ParasitesLambing & NursingHandlingShearingGoatsFeedHaltersHealth & ParasitesPigsFeedHealth & ParasitesFeeding & WateringIdentificationEquipmentAlpacaFeedHaltersHealth & ParasitesNative AnimalsFeedFirst Aid & Wound CareShared Farm Animal CareAll Farm Animal FeedMulti-Species FeedFeeding & WateringHealth & Parasite ControlHoof & Leg CareHay & BeddingFarm Equipment & Handling
40 products
Pre-order ×Narrow within Shared Farm Animal Care, or explore another Farm Animals category.
-
Green Valley Steam Rolled Barley 20kg
Regular price From $28.03 AUDRegular priceUnit price $1.40/kg$29.50 AUDSale price From $28.03 AUDSale -
Green Valley Cracked Lupins 20kg
Regular price From $35.50 AUDRegular priceUnit price $1.78/kg$36.95 AUDSale price From $35.50 AUDSale -
Green Valley Cracked Maize 20kg
Regular price From $28.03 AUDRegular priceUnit price $1.40/kg$29.50 AUDSale price From $28.03 AUDSale -
Green Valley Feed Oats 20kg
Regular price From $27.84 AUDRegular priceUnit price $1.39/kg$29.30 AUDSale price From $27.84 AUDSale -
Green Valley Steam Rolled Oats 20kg
Regular price From $31.30 AUDRegular priceUnit price $1.57/kg$32.95 AUDSale price From $31.30 AUDSale -
Green Valley Black Sunflower Seed
Regular price From $54.10 AUDRegular priceUnit price $2.71/kg$56.95 AUDSale price From $54.10 AUDSale -
Green Valley Wheat 20kg
Regular price From $24.70 AUDRegular priceUnit price $1.24/kg$26.00 AUDSale price From $24.70 AUDSale -
Green Valley Sorghum 20kg
Regular price From $25.17 AUDRegular priceUnit price $1.26/kg$26.50 AUDSale price From $25.17 AUDSale