Collection: Small Animals & Birds
Shop small animals, pet birds, wild birds, reptiles, fish and aquarium supplies.
-
Green Valley Wild Bird Mix 20kg
Regular price From $28.45 AUDRegular priceUnit price $1.42/kg$29.95 AUDSale price From $28.45 AUDSale -
Superior Wood Shavings 14kg
Regular price From $19.95 AUDRegular priceUnit price $1.43/kgSale price From $19.95 AUD -
Green Valley Rabbit & Guinea Pig Mix
Regular price From $22.56 AUDRegular priceUnit price $2.26/kg$23.75 AUDSale price From $22.56 AUDSale -
Green Valley Black Sunflower Seed
Regular price From $54.10 AUDRegular priceUnit price $2.71/kg$56.95 AUDSale price From $54.10 AUDSale -
Minibeasts Live Crickets – Tub
Regular price $12.95 AUDRegular priceSale price $12.95 AUD -
Minibeasts Live Crickets – Bucket
Regular price $34.95 AUDRegular priceSale price $34.95 AUD -
Green Valley Grey Sunflower Seed
Regular price From $66.45 AUDRegular priceUnit price $3.32/kg$69.95 AUDSale price From $66.45 AUDSale -
Green Valley Parrot Mix 20kg
Regular price From $30.35 AUDRegular priceUnit price $1.52/kg$31.95 AUDSale price From $30.35 AUDSale -
Minibeasts Live Mealworms 100g
Regular price From $23.70 AUDRegular price$24.95 AUDSale price From $23.70 AUDSale -
Bettergrow Dust-Free Pine Shavings 10kg
Regular price From $12.50 AUDRegular price$12.95 AUDSale price From $12.50 AUDSale -
Green Valley Small Parrot Mix 20kg
Regular price From $51.97 AUDRegular priceUnit price $2.60/kg$54.70 AUDSale price From $51.97 AUDSale -
Green Valley Small Parrot Mix 5kg
Regular price From $18.95 AUDRegular price$19.95 AUDSale price From $18.95 AUDSale -
Green Valley Pigeon Mix 20kg
Regular price From $30.40 AUDRegular priceUnit price $1.52/kg$32.00 AUDSale price From $30.40 AUDSale -
Di-Vetelact Nutritional Milk for Animals
Regular price From $25.60 AUDRegular price$26.95 AUDSale price From $25.60 AUDSale -
Green Valley Rabbit & Guinea Pig Pellets 5kg
Regular price From $11.50 AUDRegular priceUnit price $2.30/kg$12.95 AUDSale price From $11.50 AUDSale -
Minibeasts Freeze Dried King Mealworms 100g
Regular price From $17.05 AUDRegular priceSale price From $17.05 AUD -
Green Valley Wild Bird Mix 5kg
Regular price From $11.50 AUDRegular price$12.75 AUDSale price From $11.50 AUDSale -
Green Valley Parrot Mix 5kg
Regular price From $12.10 AUDRegular price$12.95 AUDSale price From $12.10 AUDSale -
Peters Dried Mealworms for Poultry & Birds 100g
Regular price From $13.50 AUDRegular price$13.95 AUDSale price From $13.50 AUDSale -
Laucke Fish Food 20kg
Regular price $69.35 AUDRegular priceSale price $69.35 AUD -
Fish Fuel Co Frozen Bloodworms 100g
Regular price From $12.30 AUDRegular priceSale price From $12.30 AUD -
SaleVetsense Avi-VITAL
Regular price From $15.70 AUDRegular price$16.50 AUDSale price From $15.70 AUDSale -
Mavlab Oxymav B for Birds 100g
Regular price From $26.55 AUDRegular price$27.95 AUDSale price From $26.55 AUDSale -
Passwell Complete Lorikeet 1kg
Regular price From $20.50 AUDRegular priceUnit price $20.50/kg$21.95 AUDSale price From $20.50 AUDSale -
URS Lizard Food
Regular price From $13.95 AUDRegular priceSale price From $13.95 AUD -
URS Infrared Spot Lamp
Regular price From $10.95 AUDRegular priceSale price From $10.95 AUD -
Fish Fuel Co Turtle Veg Food 110g
Regular price From $9.98 AUDRegular price$10.50 AUDSale price From $9.98 AUDSale -
Fish Fuel Co Turtle Food 110g
Regular price From $9.98 AUDRegular price$10.50 AUDSale price From $9.98 AUDSale -
Fish Fuel Co Discus Food 110g
Regular price From $9.98 AUDRegular price$10.50 AUDSale price From $9.98 AUDSale -
Fish Fuel Co Community Food 110g
Regular price From $9.98 AUDRegular price$10.50 AUDSale price From $9.98 AUDSale -
Fish Fuel Co Baby Turtle Food 110g
Regular price From $9.98 AUDRegular price$10.50 AUDSale price From $9.98 AUDSale -
Fish Fuel Co Axolotl Food 110g
Regular price From $9.98 AUDRegular price$10.50 AUDSale price From $9.98 AUDSale