Collection: Adult Cat Food
Shop complete and balanced food for adult cats, with Everyday products shown first and additional Order-in choices available.
Adult Cat Food
25 products
Browse within Adult Cat Food
Skip to products ↓
Find what you need
Shop by Brand +
More for Cats +
Cat FoodDry Cat FoodWet Cat FoodKitten FoodAdult Cat FoodSenior Cat FoodGrain-Free Cat FoodCat Litter & ToiletingWood, Pine & PaperNatural & Plant-BasedClumpingClay & CrystalKitten & SpecialtyLitter Trays & AccessoriesHealth & CareFlea, Tick & WormingSupplementsGroomingDental & Oral CareEar & Eye CareFirst Aid & Wound CareTreats, Toys & FeedingCat TreatsToys & EnrichmentBowls & Feeding
25 products
Everyday ×Narrow by food style, life stage, need, brand or availability.
-
Hypro Premium Adult Cat Grain Free Chicken 2.5kg
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $31.30 AUDRegular priceUnit price $12.52/kg$32.95 AUDSale price From $31.30 AUDSale -
Hypro Premium Adult Cat Grain Free Ocean Fish 2.5kg
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $31.30 AUDRegular priceUnit price $12.52/kg$32.95 AUDSale price From $31.30 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Cat Chicken & Kangaroo 2kg
Vendor:Black HawkRegular price From $39.85 AUDRegular price$41.95 AUDSale price From $39.85 AUDSale -
Ivory Coat Grain Free Adult Cat Chicken & Kangaroo 2kg
Vendor:Ivory CoatRegular price From $38.90 AUDRegular priceUnit price $1.95/100gSale price From $38.90 AUD -
Ivory Coat Grain Free Adult Cat Chicken with Coconut Oil 2kg
Vendor:Ivory CoatRegular price From $38.90 AUDRegular priceUnit price $1.95/100gSale price From $38.90 AUD -
Black Hawk Healthy Benefits Adult Cat Indoor Chicken 2kg
Vendor:Black HawkRegular price From $39.85 AUDRegular price$41.95 AUDSale price From $39.85 AUDSale -
Black Hawk Healthy Benefits Adult Cat Hairball Chicken 2kg
Vendor:Black HawkRegular price From $46.50 AUDRegular price$48.95 AUDSale price From $46.50 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Cat Ocean Fish 2kg
Vendor:Black HawkRegular price From $39.85 AUDRegular price$41.95 AUDSale price From $39.85 AUDSale -
Black Hawk Healthy Benefits Adult Cat Weight Management Chicken 2kg
Vendor:Black HawkRegular price From $46.50 AUDRegular price$48.95 AUDSale price From $46.50 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Cat Chicken 2kg
Vendor:Black HawkRegular price From $39.85 AUDRegular price$41.95 AUDSale price From $39.85 AUDSale -
Hypro Premium Adult Cat Grain Free Chicken 9kg
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $72.20 AUDRegular priceUnit price $8.02/kg$76.00 AUDSale price From $72.20 AUDSale -
Hypro Premium Adult Cat Ocean Fish Pate 12 x 85g
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $28.26 AUDRegular priceUnit price $2.77/100g$29.75 AUDSale price From $28.26 AUDSale -
Catpro Plus Chicken & Beef 10kg
Vendor:CatproRegular price From $52.20 AUDRegular priceSale price From $52.20 AUD -
Purina Friskies Meaty Grills Dry Cat Food 10kg
Vendor:FriskiesRegular price From $52.20 AUDRegular priceSale price From $52.20 AUD -
Purina Friskies Seafood Sensations Dry Cat Food 10kg
Vendor:FriskiesRegular price From $52.20 AUDRegular priceSale price From $52.20 AUD -
Purina Friskies Adult 7 Flavours Dry Cat Food 10kg
Vendor:FriskiesRegular price From $52.20 AUDRegular priceSale price From $52.20 AUD -
Black Hawk Mature 7+ Cat Chicken & Tuna in Gravy 85g 12pk
Vendor:Black HawkRegular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale -
Black Hawk Healthy Benefits Adult Cat Indoor Chicken & Whitefish in Gravy 85g 12pk
Vendor:Black HawkRegular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Cat Variety Pack in Gravy 85g 12pk
Vendor:Black HawkRegular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Cat Chicken & Tuna in Gravy 85g 12pk
Vendor:Black HawkRegular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Cat Chicken & Seafood in Gravy 85g 12pk
Vendor:Black HawkRegular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Cat Chicken in Gravy 85g 12pk
Vendor:Black HawkRegular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale -
Ivory Coat Grain Free Adult Cat Ocean Fish & Salmon 2kg
Vendor:Ivory CoatRegular price From $38.90 AUDRegular priceUnit price $1.95/100gSale price From $38.90 AUD -
Hypro Premium Adult Cat Grain Free Ocean Fish 9kg
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $72.20 AUDRegular priceUnit price $8.02/kg$76.00 AUDSale price From $72.20 AUDSale -
Hypro Premium Adult Cat Chicken Pate 12 x 85g
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $28.26 AUDRegular priceUnit price $2.77/100g$29.75 AUDSale price From $28.26 AUDSale