Collection: Birthday Sale: 5% Off Order-in Only
Save 5% off the current online price of these order-in-only products during Baroona’s October birthday sale.
Automatic discount at checkout through 31 October 2026 (Melbourne time). Online pickup at Yarra Junction. Supplier availability and normal ordering schedules apply.
-
LifeWise Kangaroo Dog Food 9kg
Regular price $103.20 AUDRegular priceUnit price $11.47/kg$121.45 AUDSale price $103.20 AUDSale -
LifeWise Kangaroo Treat Sticks
Regular price $19.60 AUDRegular price$23.10 AUDSale price $19.60 AUDSale -
LifeWise Reward Nibbles Kangaroo Treats
Regular price $19.60 AUDRegular priceUnit price $9.80/100g$23.10 AUDSale price $19.60 AUDSale -
LifeWise Purple Boost Probiotic & Antioxidant Supplement 180g
Regular price $36.55 AUDRegular priceUnit price $20.31/100g$43.00 AUDSale price $36.55 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 3 Turkey Small Bites 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
Country Heritage Organic Gluten Free Soy Free Mash 20kg
Regular price $62.50 AUDRegular priceSale price $62.50 AUD -
Country Heritage Organic Free Range Layer Mash 20kg
Regular price $63.95 AUDRegular priceSale price $63.95 AUD -
Country Heritage Organic Pig Lifestyle Mash 20kg
Regular price $65.50 AUDRegular priceSale price $65.50 AUD -
Country Heritage Organic Beef Sheep Goat Mash 20kg
Regular price $61.50 AUDRegular priceSale price $61.50 AUD -
Country Heritage Organic Backyard Layer Vegetarian Mash 20kg
Regular price $58.50 AUDRegular priceSale price $58.50 AUD -
Black Hawk Grain Free Small Breed Chicken 2.5kg
Regular price $47.45 AUDRegular priceUnit price $18.98/kgSale price $47.45 AUD -
Black Hawk Grain Free Puppy Ocean Fish 2.5kg
Regular price $47.45 AUDRegular priceUnit price $1.90/100gSale price $47.45 AUD -
Black Hawk Grain Free Lamb 2.5kg
Regular price $47.45 AUDRegular priceUnit price $1.90/100gSale price $47.45 AUD -
Black Hawk Grain Free Kangaroo 2.5kg
Regular price $47.45 AUDRegular priceUnit price $1.90/100gSale price $47.45 AUD -
Wombaroo Small Carnivore Food
Regular price From $10.60 AUDRegular priceSale price From $10.60 AUD -
Country Heritage Organic Coarse Soy Free Layer 20kg
Regular price $63.95 AUDRegular priceUnit price $3.20/kgSale price $63.95 AUD -
DOOG Neosport Neoprene Dog Leash
Regular price From $24.95 AUDRegular priceSale price From $24.95 AUD -
DOOG Neosport Neoprene Dog Collar
Regular price From $19.95 AUDRegular priceSale price From $19.95 AUD -
DOOG Neosport Hip Belt
Regular price $54.95 AUDRegular priceSale price $54.95 AUD -
DOOG Neosport Harness
Regular price From $32.95 AUDRegular priceSale price From $32.95 AUD -
DOOG Fetchables Fetch & Tug Ball
Regular price $14.95 AUDRegular priceSale price $14.95 AUD -
DOOG Neosport Walkie Bag
Regular price $59.95 AUDRegular priceSale price $59.95 AUD -
DOOG Walkie Belt
Regular price $44.95 AUDRegular priceSale price $44.95 AUD -
DOOG Dual Leash
Regular price $34.95 AUDRegular priceSale price $34.95 AUD -
DOOG Dog Car Seat – Large
Regular price $159.95 AUDRegular priceSale price $159.95 AUD -
DOOG Dog Car Seat – Small to Medium
Regular price $109.95 AUDRegular priceSale price $109.95 AUD -
DOOG Car Seat Cover
Regular price $119.95 AUDRegular priceSale price $119.95 AUD -
DOOG Fetchables Fetch A Disc
Regular price $12.95 AUDRegular priceSale price $12.95 AUD -
DOOG Dog Training Leash
Regular price $44.95 AUDRegular priceSale price $44.95 AUD -
DOOG Good Dog Training Clicker
Regular price $9.95 AUDRegular priceSale price $9.95 AUD -
Black Hawk Original Adult Cat Ocean Fish 8kg
Regular price $99.35 AUDRegular priceUnit price $12.42/kgSale price $99.35 AUD -
Black Hawk Original Adult Cat Ocean Fish 4kg
Regular price $59.35 AUDRegular priceUnit price $1.48/100gSale price $59.35 AUD