Collection: Birthday Sale: 5% Off Order-in Only
Save 5% off the current online price of these order-in-only products during Baroona’s October birthday sale.
Automatic discount at checkout through 31 October 2026 (Melbourne time). Online pickup at Yarra Junction. Supplier availability and normal ordering schedules apply.
-
Barastoc Synergy 20kg
Regular price $52.95 AUDRegular priceSale price $52.95 AUD -
Barastoc Steam Flaked Molasses Barley 20kg
Regular price $36.95 AUDRegular priceSale price $36.95 AUD -
Barastoc Race N Win 20kg
Regular price $41.95 AUDRegular priceSale price $41.95 AUD -
Barastoc Legend 20kg
Regular price $55.95 AUDRegular priceSale price $55.95 AUD -
Barastoc Groom 8kg
Regular price $68.95 AUDRegular priceSale price $68.95 AUD -
Barastoc Groom 20kg
Regular price $129.95 AUDRegular priceSale price $129.95 AUD -
Barastoc Furlong 20kg
Regular price $48.95 AUDRegular priceSale price $48.95 AUD -
Barastoc Competitor 20kg
Regular price $49.95 AUDRegular priceSale price $49.95 AUD -
Barastoc Rebalance Horse Block 20kg
Regular price $66.95 AUDRegular priceSale price $66.95 AUD -
Wombaroo Guinea Pig Milk Replacer
Regular price $12.50 AUDRegular priceSale price $12.50 AUD -
Laucke Cool Horse & Pony 20kg
Regular price $22.50 AUDRegular priceUnit price $1.13/kgSale price $22.50 AUD -
Fido's Styptic Gel
Regular price $22.95 AUDRegular priceSale price $22.95 AUD -
LifeWise Puppy Stage 3 Turkey Large Bites 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 2 Lamb & Fish 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 1 Starter Turkey & Lamb 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 1 Mini Starter Turkey & Lamb 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
Laucke Meat & Bone Meal 20kg
Regular price $33.80 AUDRegular priceUnit price $1.69/kgSale price $33.80 AUD -
Country Heritage Organic Whole Wheat 20kg
Regular price $43.50 AUDRegular priceUnit price $2.18/kgSale price $43.50 AUD -
Dogpro Plus Game On 20kg
Regular price $76.00 AUDRegular priceUnit price $3.80/kgSale price $76.00 AUD -
Olssons All Season + Trace Element with Biochar 15kg
Regular price $44.00 AUDRegular priceUnit price $2.93/kgSale price $44.00 AUD -
Bromakil Super Rat Drink 500ml
Regular price $56.50 AUDRegular priceSale price $56.50 AUD -
Doggylicious Hip, Joint & Coat Doggy Butter 250g
Regular price $8.95 AUDRegular priceSale price $8.95 AUD -
Doggylicious Carob Doggy Butter 250g
Regular price $8.95 AUDRegular priceSale price $8.95 AUD -
Doggylicious Barkin Bacon Doggy Butter 250g
Regular price $8.95 AUDRegular priceSale price $8.95 AUD -
Crooked Lane Psyllium Husk 98%
Regular price From $49.95 AUDRegular priceSale price From $49.95 AUD -
Crooked Lane Vitamin C Powder
Regular price From $69.95 AUDRegular priceSale price From $69.95 AUD -
Crooked Lane UltraMega N3 Oil
Regular price $30.95 AUDRegular priceSale price $30.95 AUD -
Crooked Lane Dental Organic Seaweed Meal
Regular price $14.95 AUDRegular priceSale price $14.95 AUD -
Crooked Lane Naturally Calm Chews
Regular price $32.95 AUDRegular priceSale price $32.95 AUD -
Crooked Lane Naturally Calm Paste
Regular price $26.95 AUDRegular priceSale price $26.95 AUD -
Crooked Lane Slippery Elm Bark Powder
Regular price From $96.95 AUDRegular priceSale price From $96.95 AUD -
Equinade Showsilk Glo-White Shampoo
Regular price From $16.95 AUDRegular priceSale price From $16.95 AUD