Collection: Birthday Sale: Shelf & Pre-order Choices
Choose the size and ordering option that suits you. Shelf-stock options receive 10% off their current online price; eligible pre-order options receive an extra 5.26%; other order-in-only options receive 5%.
Pre-orders already saving 10% or more against their matching shelf price keep their existing price. Discounts are applied automatically at checkout through 31 October 2026 (Melbourne time). Online pickup at Yarra Junction; normal ordering schedules apply.
-
Black Hawk Original Puppy Small Breed Chicken & Rice 3kg
Regular price From $42.70 AUDRegular price$44.95 AUDSale price From $42.70 AUDSale -
Black Hawk Healthy Benefits Skin & Gut 2kg
Regular price From $31.30 AUDRegular price$32.95 AUDSale price From $31.30 AUDSale -
Virbac Rapigel Jar 250g
Regular price From $39.45 AUDRegular priceUnit price $15.78/100g$39.95 AUDSale price From $39.45 AUDSale -
Black Dog Lamb Necks
Regular price From $7.55 AUDRegular priceSale price From $7.55 AUD -
Black Dog Lamb Bones
Regular price From $3.75 AUDRegular priceSale price From $3.75 AUD -
Black Dog Roo Tails
Regular price From $8.50 AUDRegular priceSale price From $8.50 AUD -
Black Dog Roo Straights
Regular price From $7.55 AUDRegular priceSale price From $7.55 AUD -
Black Hawk Original Adult Cat Ocean Fish 2kg
Regular price From $39.85 AUDRegular price$41.95 AUDSale price From $39.85 AUDSale -
Black Hawk Original Kitten Chicken 2kg
Regular price From $39.85 AUDRegular price$41.95 AUDSale price From $39.85 AUDSale -
Black Hawk Healthy Benefits Adult Cat Weight Management Chicken 2kg
Regular price From $46.50 AUDRegular price$48.95 AUDSale price From $46.50 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Cat Chicken 2kg
Regular price From $39.85 AUDRegular price$41.95 AUDSale price From $39.85 AUDSale -
Moxiclear for Kittens, Small Cats & Ferrets up to 4kg 6 Pack
Regular price From $66.45 AUDRegular price$69.95 AUDSale price From $66.45 AUDSale -
Moxiclear for Dogs 10-25kg 6 Pack
Regular price From $85.45 AUDRegular price$89.95 AUDSale price From $85.45 AUDSale -
Stockman & Paddock Aussie Beef Oven-Baked Dog Biscuits 1kg
Regular price From $8.95 AUDRegular priceSale price From $8.95 AUD -
Hypro Premium Kitten Grain Free Chicken 9kg
Regular price From $72.20 AUDRegular priceUnit price $8.02/kg$76.00 AUDSale price From $72.20 AUDSale -
Hypro Premium Adult Cat Grain Free Chicken 9kg
Regular price From $72.20 AUDRegular priceUnit price $8.02/kg$76.00 AUDSale price From $72.20 AUDSale -
Cobber Premium Adult Chicken 20kg
Regular price From $74.95 AUDRegular price$79.95 AUDSale price From $74.95 AUDSale -
Hypro Premium Adult Cat Ocean Fish Pate 12 x 85g
Regular price From $28.26 AUDRegular priceUnit price $2.77/100g$29.75 AUDSale price From $28.26 AUDSale -
Hypro Premium Kitten Chicken Pate 12 x 85g
Regular price From $28.26 AUDRegular priceUnit price $2.77/100g$29.75 AUDSale price From $28.26 AUDSale -
Fish Fuel Co Turtle Veg Food 110g
Regular price From $9.98 AUDRegular price$10.50 AUDSale price From $9.98 AUDSale -
Fish Fuel Co Turtle Food 110g
Regular price From $9.98 AUDRegular price$10.50 AUDSale price From $9.98 AUDSale -
Fish Fuel Co Discus Food 110g
Regular price From $9.98 AUDRegular price$10.50 AUDSale price From $9.98 AUDSale -
Fish Fuel Co Community Food 110g
Regular price From $9.98 AUDRegular price$10.50 AUDSale price From $9.98 AUDSale -
Fish Fuel Co Baby Turtle Food 110g
Regular price From $9.98 AUDRegular price$10.50 AUDSale price From $9.98 AUDSale -
Fish Fuel Co Axolotl Food 110g
Regular price From $9.98 AUDRegular price$10.50 AUDSale price From $9.98 AUDSale -
Moxiclear for Kittens, Small Cats & Ferrets up to 4kg 3 Pack
Regular price From $40.37 AUDRegular price$42.50 AUDSale price From $40.37 AUDSale -
Moxiclear for Dogs over 25kg 6 Pack
Regular price From $92.10 AUDRegular price$96.95 AUDSale price From $92.10 AUDSale -
Moxiclear for Dogs 4-10kg 3 Pack
Regular price From $47.45 AUDRegular price$49.95 AUDSale price From $47.45 AUDSale -
Moxiclear for Puppies & Small Dogs up to 4kg 3 Pack
Regular price From $47.45 AUDRegular price$49.95 AUDSale price From $47.45 AUDSale -
Equimec Paste Broad-Spectrum Horse Wormer 6.42g
Regular price From $19.20 AUDRegular price$19.95 AUDSale price From $19.20 AUDSale -
Equimec Tape Horse Wormer Paste 7.74g
Regular price From $20.90 AUDRegular price$22.00 AUDSale price From $20.90 AUDSale -
Abbey Labs EASYMEC In-Feed Broad Spectrum Horse Wormer 4 x 17.5g
Regular price From $34.95 AUDRegular price$36.95 AUDSale price From $34.95 AUDSale