Collection: Cats
Shop cat food, litter, treats, health, toys and accessories at Baroona Produce & Pet Supplies in Yarra Junction. Browse everyday in-store favourites plus a wider range available to pre-order or order in.
-
Elite Pelletized Pine Cat Litter 15kg
Regular price From $18.95 AUDRegular priceSale price From $18.95 AUD -
Breeders Choice Recycled Paper Litter 30L
Regular price From $31.30 AUDRegular priceUnit price $1.04/L$39.95 AUDSale price From $31.30 AUDSale -
Hypro Premium Adult Cat Grain Free Chicken 2.5kg
Regular price From $31.30 AUDRegular priceUnit price $12.52/kg$32.95 AUDSale price From $31.30 AUDSale -
Hypro Premium Adult Cat Grain Free Ocean Fish 2.5kg
Regular price From $31.30 AUDRegular priceUnit price $12.52/kg$32.95 AUDSale price From $31.30 AUDSale -
Hypro Premium Kitten Grain Free Chicken 2.5kg
Regular price From $31.30 AUDRegular priceUnit price $12.52/kg$32.95 AUDSale price From $31.30 AUDSale -
Max's Cat Litter 12.5kg
Regular price From $33.20 AUDRegular priceSale price From $33.20 AUD -
Black Hawk Original Adult Cat Chicken & Kangaroo 2kg
Regular price From $39.85 AUDRegular price$41.95 AUDSale price From $39.85 AUDSale -
Ivory Coat Grain Free Adult Cat Chicken with Coconut Oil 2kg
Regular price From $38.90 AUDRegular priceUnit price $1.95/100gSale price From $38.90 AUD -
Ivory Coat Grain Free Adult Cat Chicken & Kangaroo 2kg
Regular price From $38.90 AUDRegular priceUnit price $1.95/100gSale price From $38.90 AUD -
Moxiclear for Cats over 4kg 6 Pack
Regular price From $66.45 AUDRegular price$69.95 AUDSale price From $66.45 AUDSale -
Moxiclear for Cats over 4kg 3 Pack
Regular price From $41.80 AUDRegular price$44.95 AUDSale price From $41.80 AUDSale -
Ivory Coat Grain Free Kitten Chicken 2kg
Regular price From $38.90 AUDRegular priceUnit price $1.95/100gSale price From $38.90 AUD -
Ivory Coat Grain Free Kitten Ocean Fish & Salmon 2kg
Regular price From $38.90 AUDRegular priceUnit price $1.95/100gSale price From $38.90 AUD -
Black Hawk Healthy Benefits Adult Cat Indoor Chicken 2kg
Regular price From $39.85 AUDRegular price$41.95 AUDSale price From $39.85 AUDSale -
Black Hawk Healthy Benefits Adult Cat Hairball Chicken 2kg
Regular price From $46.50 AUDRegular price$48.95 AUDSale price From $46.50 AUDSale -
Catpro Plus Adult Salmon & Tuna 10kg
Regular price From $52.20 AUDRegular priceUnit price $5.22/kg$54.95 AUDSale price From $52.20 AUDSale -
Petway Aroma Care Shampoo
Regular price From $16.95 AUDRegular price$17.95 AUDSale price From $16.95 AUDSale -
Petway Wicked Whitening & Stain Removal Shampoo
Regular price From $16.95 AUDRegular price$17.95 AUDSale price From $16.95 AUDSale -
Petway Everyday Pink Shampoo
Regular price From $15.95 AUDRegular price$16.95 AUDSale price From $15.95 AUDSale -
Crooked Lane Brewers Yeast
Regular price From $32.95 AUDRegular priceSale price From $32.95 AUD -
Fido's Flea Shampoo
Regular price From $14.95 AUDRegular priceSale price From $14.95 AUD -
Hill's Science Diet Adult 7+ Ocean Fish Wet Cat Food 85g x 12
Regular price $34.95 AUDRegular priceSale price $34.95 AUD -
Equitex Medicated Poultice Dressing 20cm × 40cm
Regular price $20.50 AUDRegular priceSale price $20.50 AUD -
Moxiclear for Kittens, Small Cats & Ferrets up to 4kg 6 Pack
Regular price From $66.45 AUDRegular price$69.95 AUDSale price From $66.45 AUDSale -
Moxiclear for Kittens, Small Cats & Ferrets up to 4kg 3 Pack
Regular price From $40.37 AUDRegular price$42.50 AUDSale price From $40.37 AUDSale -
Black Hawk Original Kitten Chicken 2kg
Regular price From $39.85 AUDRegular price$41.95 AUDSale price From $39.85 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Cat Ocean Fish 2kg
Regular price From $39.85 AUDRegular price$41.95 AUDSale price From $39.85 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Cat Chicken 2kg
Regular price From $39.85 AUDRegular price$41.95 AUDSale price From $39.85 AUDSale -
Black Hawk Healthy Benefits Adult Cat Weight Management Chicken 2kg
Regular price From $46.50 AUDRegular price$48.95 AUDSale price From $46.50 AUDSale -
Hypro Premium Kitten Grain Free Chicken 9kg
Regular price From $72.20 AUDRegular priceUnit price $8.02/kg$76.00 AUDSale price From $72.20 AUDSale -
Hypro Premium Kitten Chicken Pate 12 x 85g
Regular price From $28.26 AUDRegular priceUnit price $2.77/100g$29.75 AUDSale price From $28.26 AUDSale -
Hypro Premium Adult Cat Ocean Fish Pate 12 x 85g
Regular price From $28.26 AUDRegular priceUnit price $2.77/100g$29.75 AUDSale price From $28.26 AUDSale