Collection: Dogs
Shop dog food, treats, toys, health, grooming and accessories at Baroona Produce & Pet Supplies in Yarra Junction. Browse everyday in-store favourites plus a much larger range available to pre-order or order in.
-
Farmers Mate CHICKEN - 2KG
Regular price From $20.85 AUDRegular price$21.95 AUDSale price From $20.85 AUDSale -
Hypro Premium Adult Dog Ocean Fish 2.5kg
Regular price From $28.45 AUDRegular priceUnit price $1.14/100g$29.95 AUDSale price From $28.45 AUDSale -
INCA Pestene Insect Powder 500g
Regular price From $29.40 AUDRegular priceUnit price $5.88/100g$30.95 AUDSale price From $29.40 AUDSale -
Cobber Premium Adult 7+ 20kg
Regular price From $74.95 AUDRegular price$79.95 AUDSale price From $74.95 AUDSale -
Supervite Gold Label Active Kangaroo 20kg
Regular price From $71.20 AUDRegular priceUnit price $3.56/kg$74.95 AUDSale price From $71.20 AUDSale -
Hypro Premium Adult Dog Chicken & Duck 20kg
Regular price From $136.80 AUDRegular priceUnit price $6.84/kg$144.00 AUDSale price From $136.80 AUDSale -
Hypro Premium Adult Dog Chicken & Duck 2.5kg
Regular price From $28.45 AUDRegular priceUnit price $1.14/100g$29.95 AUDSale price From $28.45 AUDSale -
Cobber Premium Healthy Weight 20kg
Regular price From $74.95 AUDRegular priceUnit price $3.75/kg$79.95 AUDSale price From $74.95 AUDSale -
SPD™ Slow Cooked Chicken & Brown Rice 354g × 12 Pack
Regular price From $68.29 AUDRegular priceUnit price $15.37/kg$71.88 AUDSale price From $68.29 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Chicken & Rice 3kg
Regular price From $42.70 AUDRegular price$44.95 AUDSale price From $42.70 AUDSale -
Farmers Mate KANGAROO & PUMPKIN - 2KG
Regular price From $28.45 AUDRegular price$29.95 AUDSale price From $28.45 AUDSale -
Prime 100 Lamb & Rosemary 2kg
Regular price From $30.35 AUDRegular priceUnit price $1.52/100g$31.95 AUDSale price From $30.35 AUDSale -
Stockman & Paddock Jerky Style Treats with Aussie Beef Liver 500g
Regular price From $10.50 AUDRegular priceSale price From $10.50 AUD -
SPD™ Slow Cooked Kangaroo & Pumpkin 354g × 12 Pack
Regular price From $85.39 AUDRegular price$89.88 AUDSale price From $85.39 AUDSale -
Hypro Premium Puppy Turkey & Lamb 20kg
Regular price From $141.45 AUDRegular priceUnit price $7.07/kg$148.90 AUDSale price From $141.45 AUDSale -
Hypro Premium Puppy Turkey & Lamb 2.5kg
Regular price From $29.95 AUDRegular priceUnit price $1.20/100g$32.95 AUDSale price From $29.95 AUDSale -
Di-Vetelact Nutritional Milk for Animals
Regular price From $25.60 AUDRegular price$26.95 AUDSale price From $25.60 AUDSale -
Hypro Premium Adult Dog Ocean Fish 9kg
Regular price From $69.90 AUDRegular priceUnit price $7.77/kg$74.90 AUDSale price From $69.90 AUDSale -
Hypro Premium Adult Dog Kangaroo & Lamb 9kg
Regular price From $69.90 AUDRegular priceUnit price $7.77/kg$74.90 AUDSale price From $69.90 AUDSale -
Cobber Premium Adult Beef 20kg
Regular price From $74.95 AUDRegular price$79.95 AUDSale price From $74.95 AUDSale -
Hypro Premium Puppy Turkey & Lamb 9kg
Regular price From $74.10 AUDRegular priceUnit price $8.23/kg$78.00 AUDSale price From $74.10 AUDSale -
Black Hawk Original Puppy Large Breed Lamb & Rice 3kg
Regular price From $42.70 AUDRegular price$44.95 AUDSale price From $42.70 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Lamb & Rice 3kg
Regular price From $42.70 AUDRegular price$44.95 AUDSale price From $42.70 AUDSale -
Moxiclear for Dogs 10-25kg 3 Pack
Regular price From $52.20 AUDRegular price$54.95 AUDSale price From $52.20 AUDSale -
Moxiclear for Dogs over 25kg 3 Pack
Regular price From $59.37 AUDRegular price$62.50 AUDSale price From $59.37 AUDSale -
Dogpro Adult Dog 20kg
Regular price From $49.78 AUDRegular price$52.40 AUDSale price From $49.78 AUDSale -
Black Dog Beef Tendons
Regular price From $5.65 AUDRegular priceSale price From $5.65 AUD -
Black Hawk Original Mature Lamb & Rice 3kg
Regular price From $42.70 AUDRegular price$44.95 AUDSale price From $42.70 AUDSale -
Dogpro Working Dog 20kg
Regular price From $53.15 AUDRegular price$55.95 AUDSale price From $53.15 AUDSale -
Virbac Rapigel Tube 200g
Regular price From $34.50 AUDRegular priceUnit price $17.25/100g$34.95 AUDSale price From $34.50 AUDSale -
SPD™ Fresh Roll Venison & Sweet Potato 2kg
Regular price From $31.34 AUDRegular priceSale price From $31.34 AUD -
SPD™ Fresh Roll Duck & Sweet Potato 2kg
Regular price From $28.49 AUDRegular price$29.99 AUDSale price From $28.49 AUDSale