Collection: Dogs
Shop dog food, treats, toys, health, grooming and accessories at Baroona Produce & Pet Supplies in Yarra Junction. Browse everyday in-store favourites plus a much larger range available to pre-order or order in.
-
Hypro Premium Adult Dog Chicken & Duck 9kg
Regular price From $69.90 AUDRegular priceUnit price $7.77/kg$74.90 AUDSale price From $69.90 AUDSale -
Hypro Premium Active Adult Dog Kangaroo & Turkey 20kg
Regular price From $136.80 AUDRegular priceUnit price $6.84/kg$144.00 AUDSale price From $136.80 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Fish & Potato 3kg
Regular price From $42.70 AUDRegular price$44.95 AUDSale price From $42.70 AUDSale -
Supervite Gold Label Puppy Chicken 20kg
Regular price From $71.20 AUDRegular priceUnit price $3.56/kg$74.95 AUDSale price From $71.20 AUDSale -
SPD™ Slow Cooked Lamb & Rosemary 354g × 12 Pack
Regular price From $85.39 AUDRegular price$89.88 AUDSale price From $85.39 AUDSale -
Superior Pet Goods Fitted Hessian Dog Bed Replacement Cover
Regular price From $17.06 AUDRegular priceSale price From $17.06 AUD -
Big Dog Turkey Low Allergy Raw Dog Food 3kg
Regular price $30.39 AUDRegular price$31.99 AUDSale price $30.39 AUDSale -
Big Dog Goat Low Allergy Raw Dog Food 3kg
Regular price $30.39 AUDRegular price$31.99 AUDSale price $30.39 AUDSale -
Black Hawk Original Puppy Medium Breed Chicken & Rice 3kg
Regular price From $42.70 AUDRegular price$44.95 AUDSale price From $42.70 AUDSale -
Black Hawk Original Puppy Large Breed Chicken & Rice 3kg
Regular price From $42.70 AUDRegular price$44.95 AUDSale price From $42.70 AUDSale -
Black Hawk Healthy Benefits Weight Management 2kg
Regular price From $31.30 AUDRegular price$32.95 AUDSale price From $31.30 AUDSale -
EcoPet Chicken Mince 1kg (FROZEN)
Regular price From $4.70 AUDRegular price$4.95 AUDSale price From $4.70 AUDSale -
Moxiclear for Dogs 4-10kg 3 Pack
Regular price From $47.45 AUDRegular price$49.95 AUDSale price From $47.45 AUDSale -
Drontal Worming Suspension for Puppies — 30ml
Regular price From $28.45 AUDRegular priceSale price From $28.45 AUD -
Black Dog Roo Clods
Regular price From $4.70 AUDRegular priceSale price From $4.70 AUD -
Black Dog Cannabics 500g
Regular price From $10.40 AUDRegular priceSale price From $10.40 AUD -
Black Hawk Healthy Benefits Dental 2kg
Regular price From $31.30 AUDRegular price$32.95 AUDSale price From $31.30 AUDSale -
Stockman & Paddock Adult Beef & Vegetables Dry Dog Food 20kg
Regular price $69.95 AUDRegular priceSale price $69.95 AUD -
Vetsense Calcium Syrup
Regular price From $39.25 AUDRegular price$41.30 AUDSale price From $39.25 AUDSale -
Virbac Rapigel Jar 250g
Regular price From $39.45 AUDRegular priceUnit price $15.78/100g$39.95 AUDSale price From $39.45 AUDSale -
Bark & Beyond Australian Pig Ears
Regular price From $4.70 AUDRegular priceSale price From $4.70 AUD -
Bark & Beyond Goat Horn Medium 20–25cm
Regular price From $18.00 AUDRegular priceSale price From $18.00 AUD -
SPD™ Prime Cut Venison Treats 100g
Regular price From $11.87 AUDRegular priceSale price From $11.87 AUD -
Supervite Tasty Bites Beef 150g
Regular price From $9.25 AUDRegular priceSale price From $9.25 AUD -
Petz Tucka Single Protein Chicken & Vegetable Dog Food Roll
Regular price From $11.35 AUDRegular priceSale price From $11.35 AUD -
SPD™ Slow Cooked Salmon & Pumpkin 354g × 12 Pack
Regular price From $79.69 AUDRegular price$83.88 AUDSale price From $79.69 AUDSale -
SPD™ Slow Cooked Duck & Sweet Potato 354g × 12 Pack
Regular price From $91.09 AUDRegular price$95.88 AUDSale price From $91.09 AUDSale -
Petway Aroma Care Shampoo
Regular price From $16.95 AUDRegular price$17.95 AUDSale price From $16.95 AUDSale -
Petway Wicked Whitening & Stain Removal Shampoo
Regular price From $16.95 AUDRegular price$17.95 AUDSale price From $16.95 AUDSale -
Petway Everyday Pink Shampoo
Regular price From $15.95 AUDRegular price$16.95 AUDSale price From $15.95 AUDSale -
Crooked Lane Brewers Yeast
Regular price From $32.95 AUDRegular priceSale price From $32.95 AUD -
Big Dog Tasmanian Salmon Raw Dog Food 3kg
Regular price $26.59 AUDRegular price$27.99 AUDSale price $26.59 AUDSale