Collection: Grain-Free Cat Food
Browse grain-free dry and wet cat food for adult cats and kittens.
Grain-Free Cat Food
29 products
Browse within Grain-Free Cat Food
Skip to products ↓
Find what you need
Shop by Brand +
More for Cats +
Cat FoodDry Cat FoodWet Cat FoodKitten FoodAdult Cat FoodSenior Cat FoodGrain-Free Cat FoodCat Litter & ToiletingWood, Pine & PaperNatural & Plant-BasedClumpingClay & CrystalKitten & SpecialtyLitter Trays & AccessoriesHealth & CareFlea, Tick & WormingSupplementsGroomingDental & Oral CareEar & Eye CareFirst Aid & Wound CareTreats, Toys & FeedingCat TreatsToys & EnrichmentBowls & Feeding
29 products
Narrow by food style, life stage, need, brand or availability.
-
Hypro Premium Adult Cat Grain Free Chicken 2.5kg
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $31.30 AUDRegular priceUnit price $12.52/kg$32.95 AUDSale price From $31.30 AUDSale -
Hypro Premium Adult Cat Grain Free Ocean Fish 2.5kg
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $31.30 AUDRegular priceUnit price $12.52/kg$32.95 AUDSale price From $31.30 AUDSale -
Hypro Premium Kitten Grain Free Chicken 2.5kg
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $31.30 AUDRegular priceUnit price $12.52/kg$32.95 AUDSale price From $31.30 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Cat Chicken & Kangaroo 2kg
Vendor:Black HawkRegular price From $39.85 AUDRegular price$41.95 AUDSale price From $39.85 AUDSale -
Ivory Coat Grain Free Adult Cat Chicken & Kangaroo 2kg
Vendor:Ivory CoatRegular price From $38.90 AUDRegular priceUnit price $1.95/100gSale price From $38.90 AUD -
Ivory Coat Grain Free Kitten Chicken 2kg
Vendor:Ivory CoatRegular price From $38.90 AUDRegular priceUnit price $1.95/100gSale price From $38.90 AUD -
Ivory Coat Grain Free Adult Cat Chicken with Coconut Oil 2kg
Vendor:Ivory CoatRegular price From $38.90 AUDRegular priceUnit price $1.95/100gSale price From $38.90 AUD -
Ivory Coat Grain Free Kitten Ocean Fish & Salmon 2kg
Vendor:Ivory CoatRegular price From $38.90 AUDRegular priceUnit price $1.95/100gSale price From $38.90 AUD -
Hypro Premium Kitten Grain Free Chicken 9kg
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $72.20 AUDRegular priceUnit price $8.02/kg$76.00 AUDSale price From $72.20 AUDSale -
Hypro Premium Adult Cat Grain Free Chicken 9kg
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $72.20 AUDRegular priceUnit price $8.02/kg$76.00 AUDSale price From $72.20 AUDSale -
Big Dog Turkey Raw Cat Food 1.38kg
Vendor:Big DogRegular price $18.52 AUDRegular price$19.49 AUDSale price $18.52 AUDSale -
Big Dog Combo Raw Cat Food 1.38kg
Vendor:Big DogRegular price $18.52 AUDRegular price$19.49 AUDSale price $18.52 AUDSale -
Big Dog Chicken Raw Cat Food 1.38kg
Vendor:Big DogRegular price $18.52 AUDRegular price$19.49 AUDSale price $18.52 AUDSale -
Big Dog Kangaroo Raw Cat Food 1.38kg
Vendor:Big DogRegular price $18.52 AUDRegular price$19.49 AUDSale price $18.52 AUDSale -
Big Dog Beef Raw Cat Food 1.38kg
Vendor:Big DogRegular price $18.52 AUDRegular price$19.49 AUDSale price $18.52 AUDSale -
AIR PROUDI Kangaroo & Beef Air-Dried Cat Food
Vendor:AIR PROUDIRegular price From $40.49 AUDRegular price$44.99 AUDSale price From $40.49 AUDSale -
AIR PROUDI Single Protein Beef Air-Dried Cat Food
Vendor:AIR PROUDIRegular price From $40.49 AUDRegular price$44.99 AUDSale price From $40.49 AUDSale -
AIR PROUDI Turkey & Chicken Air-Dried Cat Food
Vendor:AIR PROUDIRegular price From $40.49 AUDRegular price$44.99 AUDSale price From $40.49 AUDSale -
LifeWise Ocean Fish Grain Free Cat Food 18kg
Vendor:LifeWiseRegular price $195.50 AUDRegular priceUnit price $10.86/kg$230.00 AUDSale price $195.50 AUDSale -
LifeWise Ocean Fish Grain Free Cat Food 9kg
Vendor:LifeWiseRegular price $109.65 AUDRegular priceUnit price $12.18/kg$129.00 AUDSale price $109.65 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Cat Chicken & Kangaroo 8kg
Vendor:Black HawkRegular price $99.35 AUDRegular priceUnit price $12.42/kgSale price $99.35 AUD -
Black Hawk Original Adult Cat Chicken & Kangaroo 4kg
Vendor:Black HawkRegular price $59.35 AUDRegular priceUnit price $1.48/100gSale price $59.35 AUD -
Ivory Coat Grain Free Kitten Ocean Fish & Salmon 4kg
Vendor:Ivory CoatRegular price $60.00 AUDRegular priceSale price $60.00 AUD -
Ivory Coat Grain Free Adult Cat Ocean Fish & Salmon 4kg
Vendor:Ivory CoatRegular price $60.00 AUDRegular priceUnit price $1.50/100gSale price $60.00 AUD -
Ivory Coat Grain Free Adult Cat Ocean Fish & Salmon 2kg
Vendor:Ivory CoatRegular price From $38.90 AUDRegular priceUnit price $1.95/100gSale price From $38.90 AUD -
Ivory Coat Grain Free Adult Cat Chicken & Kangaroo 4kg
Vendor:Ivory CoatRegular price $60.00 AUDRegular priceUnit price $1.50/100gSale price $60.00 AUD -
Ivory Coat Grain Free Adult Cat Chicken with Coconut Oil 4kg
Vendor:Ivory CoatRegular price $60.00 AUDRegular priceUnit price $1.50/100gSale price $60.00 AUD -
Hypro Premium Adult Cat Grain Free Ocean Fish 9kg
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $72.20 AUDRegular priceUnit price $8.02/kg$76.00 AUDSale price From $72.20 AUDSale -
LifeWise Ocean Fish Grain Free Cat Food 2.5kg
Vendor:LifeWiseRegular price $45.90 AUDRegular priceUnit price $18.36/kg$54.00 AUDSale price $45.90 AUDSale