Collection: Prime100 Dog Food
Shop Baroona’s Prime100 dog food range, including fresh rolls, Prime Pantry cooked rolls and selected slow-cooked recipes. Available from Baroona Produce & Pet Supplies in Yarra Junction.
Browse within Shop by Brand
Skip to products ↓
Find what you need
60 products
Everyday ×Narrow by food style, life stage, need, brand or availability.
-
Prime100 Kangaroo and Pumpkin 2kg
Regular price From $25.60 AUDRegular priceUnit price $1.28/100g$26.95 AUDSale price From $25.60 AUDSale -
Prime 100 CHICKEN & VEG 3kg
Regular price From $21.95 AUDRegular priceUnit price $0.73/100g$22.95 AUDSale price From $21.95 AUDSale -
Prime 100 BEEF & VEG - 3kg
Regular price From $23.90 AUDRegular priceUnit price $0.80/100gSale price From $23.90 AUD -
Prime 100 CHICKEN & VEG 2kg
Regular price From $15.95 AUDRegular priceUnit price $0.80/100g$16.90 AUDSale price From $15.95 AUDSale -
Prime 100 Salmon & Tapioca 2kg
Regular price From $23.95 AUDRegular priceUnit price $1.20/100g$24.95 AUDSale price From $23.95 AUDSale -
Prime 100 Turkey & Flaxseed 2kg
Regular price From $22.95 AUDRegular priceUnit price $1.15/100g$23.95 AUDSale price From $22.95 AUDSale -
Prime100 Chicken and Brown Rice 2kg
Regular price From $19.90 AUDRegular priceUnit price $1.00/100g$20.95 AUDSale price From $19.90 AUDSale -
Prime 100 Kangaroo and Potato 2kg
Regular price From $25.60 AUDRegular priceUnit price $1.28/100g$26.95 AUDSale price From $25.60 AUDSale -
Prime 100 Aussie Snapper 1.7kg
Regular price From $12.30 AUDRegular priceUnit price $7.24/kg$12.95 AUDSale price From $12.30 AUDSale -
Prime 100 BEEF & VEG 2kg
Regular price From $17.48 AUDRegular priceUnit price $0.87/100g$18.50 AUDSale price From $17.48 AUDSale -
SPD™ Fresh Roll Wild Boar & Pumpkin 2kg
Regular price From $23.74 AUDRegular price$23.95 AUDSale price From $23.74 AUDSale -
Prime Pantry Australian Chicken, Broccoli & Apple Roll 1.7kg
Regular price From $12.30 AUDRegular priceUnit price $7.24/kg$12.95 AUDSale price From $12.30 AUDSale -
Prime 100 Beef, Peas and Carrot 1.7kg
Regular price From $12.30 AUDRegular priceUnit price $7.24/kg$12.95 AUDSale price From $12.30 AUDSale -
Prime 100 Kangaroo and Pumpkin 800g
Regular price From $14.72 AUDRegular priceUnit price $1.84/100g$15.50 AUDSale price From $14.72 AUDSale -
NEW Prime 100 Beef & Carrot 2kg
Regular price From $24.90 AUDRegular priceUnit price $1.25/100g$25.90 AUDSale price From $24.90 AUDSale -
Prime100 Salmon & Tapioca 800g
Regular price From $13.95 AUDRegular priceUnit price $1.74/100g$14.50 AUDSale price From $13.95 AUDSale -
Prime 100 Turkey and Flax 800g
Regular price From $13.00 AUDRegular priceUnit price $1.63/100g$13.50 AUDSale price From $13.00 AUDSale -
SPD™ Slow Cooked Chicken & Brown Rice 354g × 12 Pack
Regular price From $68.29 AUDRegular priceUnit price $15.37/kg$71.88 AUDSale price From $68.29 AUDSale -
SPD™ Slow Cooked Kangaroo & Pumpkin 354g × 12 Pack
Regular price From $85.39 AUDRegular price$89.88 AUDSale price From $85.39 AUDSale -
Prime 100 Lamb & Rosemary 2kg
Regular price From $30.35 AUDRegular priceUnit price $1.52/100g$31.95 AUDSale price From $30.35 AUDSale -
SPD™ Fresh Roll Venison & Sweet Potato 2kg
Regular price From $31.34 AUDRegular priceSale price From $31.34 AUD -
SPD™ Fresh Roll Duck & Sweet Potato 2kg
Regular price From $28.49 AUDRegular price$29.99 AUDSale price From $28.49 AUDSale -
SPD™ Slow Cooked Lamb & Rosemary 354g × 12 Pack
Regular price From $85.39 AUDRegular price$89.88 AUDSale price From $85.39 AUDSale -
SPD™ Slow Cooked Salmon & Pumpkin 354g × 12 Pack
Regular price From $79.69 AUDRegular price$83.88 AUDSale price From $79.69 AUDSale -
SPD™ Slow Cooked Duck & Sweet Potato 354g × 12 Pack
Regular price From $91.09 AUDRegular price$95.88 AUDSale price From $91.09 AUDSale -
Cooked Roll Chicken & Vegetables 1kg
Regular price From $9.02 AUDRegular priceSale price From $9.02 AUD -
Cooked Roll Beef & Vegetables 1kg
Regular price From $9.49 AUDRegular priceSale price From $9.49 AUD -
SPD™ Air Dried Wild Boar & Pumpkin 600g
Regular price From $54.14 AUDRegular priceSale price From $54.14 AUD -
SPD™ Air Dried Wild Boar & Pumpkin 2.2kg
Regular price From $168.14 AUDRegular priceSale price From $168.14 AUD -
SPD™ Air Dried Wild Boar & Pumpkin 120g
Regular price From $15.19 AUDRegular priceSale price From $15.19 AUD -
SPD™ Air Dried Venison & Sweet Potato 600g
Regular price From $66.49 AUDRegular priceSale price From $66.49 AUD -
SPD™ Slow Cooked Venison & Sweet Potato 354g × 12 Pack
Regular price From $102.49 AUDRegular priceSale price From $102.49 AUD