Collection: Prime100 Dog Food
Shop Baroona’s Prime100 dog food range, including fresh rolls, Prime Pantry cooked rolls and selected slow-cooked recipes. Available from Baroona Produce & Pet Supplies in Yarra Junction.
Browse within Shop by Brand
Skip to products ↓
Find what you need
47 products
Pre-order ×Narrow by food style, life stage, need, brand or availability.
-
Prime 100 Salmon & Tapioca 2kg
Regular price From $23.95 AUDRegular priceUnit price $1.20/100g$24.95 AUDSale price From $23.95 AUDSale -
Prime 100 Turkey & Flaxseed 2kg
Regular price From $22.95 AUDRegular priceUnit price $1.15/100g$23.95 AUDSale price From $22.95 AUDSale -
Prime 100 BEEF & VEG 2kg
Regular price From $17.48 AUDRegular priceUnit price $0.87/100g$18.50 AUDSale price From $17.48 AUDSale -
SPD™ Fresh Roll Wild Boar & Pumpkin 2kg
Regular price From $23.74 AUDRegular price$23.95 AUDSale price From $23.74 AUDSale -
NEW Prime 100 Beef & Carrot 2kg
Regular price From $24.90 AUDRegular priceUnit price $1.25/100g$25.90 AUDSale price From $24.90 AUDSale -
SPD™ Slow Cooked Chicken & Brown Rice 354g × 12 Pack
Regular price From $68.29 AUDRegular priceUnit price $15.37/kg$71.88 AUDSale price From $68.29 AUDSale -
SPD™ Slow Cooked Kangaroo & Pumpkin 354g × 12 Pack
Regular price From $85.39 AUDRegular price$89.88 AUDSale price From $85.39 AUDSale -
SPD™ Fresh Roll Venison & Sweet Potato 2kg
Regular price From $31.34 AUDRegular priceSale price From $31.34 AUD -
SPD™ Fresh Roll Duck & Sweet Potato 2kg
Regular price From $28.49 AUDRegular price$29.99 AUDSale price From $28.49 AUDSale -
SPD™ Slow Cooked Lamb & Rosemary 354g × 12 Pack
Regular price From $85.39 AUDRegular price$89.88 AUDSale price From $85.39 AUDSale -
SPD™ Slow Cooked Salmon & Pumpkin 354g × 12 Pack
Regular price From $79.69 AUDRegular price$83.88 AUDSale price From $79.69 AUDSale -
SPD™ Slow Cooked Duck & Sweet Potato 354g × 12 Pack
Regular price From $91.09 AUDRegular price$95.88 AUDSale price From $91.09 AUDSale -
Cooked Roll Chicken & Vegetables 1kg
Regular price From $9.02 AUDRegular priceSale price From $9.02 AUD -
Cooked Roll Beef & Vegetables 1kg
Regular price From $9.49 AUDRegular priceSale price From $9.49 AUD -
SPD™ Air Dried Wild Boar & Pumpkin 600g
Regular price From $54.14 AUDRegular priceSale price From $54.14 AUD -
SPD™ Air Dried Wild Boar & Pumpkin 2.2kg
Regular price From $168.14 AUDRegular priceSale price From $168.14 AUD -
SPD™ Air Dried Wild Boar & Pumpkin 120g
Regular price From $15.19 AUDRegular priceSale price From $15.19 AUD -
SPD™ Air Dried Venison & Sweet Potato 600g
Regular price From $66.49 AUDRegular priceSale price From $66.49 AUD -
SPD™ Slow Cooked Venison & Sweet Potato 354g × 12 Pack
Regular price From $102.49 AUDRegular priceSale price From $102.49 AUD -
SPD™ Air Dried Venison & Sweet Potato 2.2kg
Regular price From $208.99 AUDRegular priceSale price From $208.99 AUD -
SPD™ Air Dried Venison & Sweet Potato 120g
Regular price From $18.99 AUDRegular priceSale price From $18.99 AUD -
SPD™ Air Dried Turkey & Flaxseed 600g
Regular price From $47.49 AUDRegular priceSale price From $47.49 AUD -
SPD™ Air Dried Turkey & Flaxseed 2.2kg
Regular price From $145.34 AUDRegular priceSale price From $145.34 AUD -
SPD™ Air Dried Turkey & Flaxseed 120g
Regular price From $13.29 AUDRegular priceSale price From $13.29 AUD -
SPD™ Slow Cooked Wild Boar & Pumpkin 354g × 12 Pack
Regular price From $79.69 AUDRegular priceSale price From $79.69 AUD -
SPD™ Slow Cooked Turkey & Flaxseed 354g × 12 Pack
Regular price From $73.99 AUDRegular priceSale price From $73.99 AUD -
SPD™ Slow Cooked Lamb & Blueberry Puppy 354g × 12 Pack
Regular price From $85.39 AUDRegular price$89.88 AUDSale price From $85.39 AUDSale -
SPD™ Slow Cooked Beef & Carrot 354g × 12 Pack
Regular price From $79.69 AUDRegular priceSale price From $79.69 AUD -
SPD™ Puppy Air Dried Lamb, Apple & Blueberry 120g
Regular price From $14.24 AUDRegular priceSale price From $14.24 AUD -
SPD™ Puppy Air Dried Lamb, Apple & Blueberry 600g
Regular price From $51.29 AUDRegular priceSale price From $51.29 AUD -
SPD™ Puppy Air Dried Lamb, Apple & Blueberry 2.2kg
Regular price From $157.69 AUDRegular priceSale price From $157.69 AUD -
SPD™ Air Dried Lamb & Rosemary 600g
Regular price From $51.29 AUDRegular priceSale price From $51.29 AUD