Collection: Prime100 Fridge Rolls — Legacy
-
Prime100 Kangaroo and Pumpkin 2kg
Regular price From $25.60 AUDRegular priceUnit price $1.28/100g$26.95 AUDSale price From $25.60 AUDSale -
Prime 100 CHICKEN & VEG 3kg
Regular price From $21.95 AUDRegular priceUnit price $0.73/100g$22.95 AUDSale price From $21.95 AUDSale -
Prime 100 BEEF & VEG - 3kg
Regular price From $23.90 AUDRegular priceUnit price $0.80/100gSale price From $23.90 AUD -
Prime 100 CHICKEN & VEG 2kg
Regular price From $15.95 AUDRegular priceUnit price $0.80/100g$16.90 AUDSale price From $15.95 AUDSale -
Prime100 Chicken and Brown Rice 2kg
Regular price From $19.90 AUDRegular priceUnit price $1.00/100g$20.95 AUDSale price From $19.90 AUDSale -
Prime 100 Kangaroo and Potato 2kg
Regular price From $25.60 AUDRegular priceUnit price $1.28/100g$26.95 AUDSale price From $25.60 AUDSale -
Prime 100 Aussie Snapper 1.7kg
Regular price From $12.30 AUDRegular priceUnit price $7.24/kg$12.95 AUDSale price From $12.30 AUDSale -
Prime Kangaroo & Vegetable 2kg
Regular price From $18.90 AUDRegular priceSale price From $18.90 AUD -
Prime Kangaroo & Vegetable 3kg
Regular price From $26.55 AUDRegular priceSale price From $26.55 AUD -
Prime 100 Beef, Peas and Carrot 1.7kg
Regular price From $12.30 AUDRegular priceUnit price $7.24/kg$12.95 AUDSale price From $12.30 AUDSale -
Prime 100 Kangaroo and Pumpkin 800g
Regular price From $14.72 AUDRegular priceUnit price $1.84/100g$15.50 AUDSale price From $14.72 AUDSale -
Prime100 Salmon & Tapioca 800g
Regular price From $13.95 AUDRegular priceUnit price $1.74/100g$14.50 AUDSale price From $13.95 AUDSale -
Prime 100 Turkey and Flax 800g
Regular price From $13.00 AUDRegular priceUnit price $1.63/100g$13.50 AUDSale price From $13.00 AUDSale -
Prime 100 Lamb & Rosemary 2kg
Regular price From $30.35 AUDRegular priceUnit price $1.52/100g$31.95 AUDSale price From $30.35 AUDSale