Collection: Weekly Pre-order
Products available to order ahead for Baroona's weekly pre-order cycle.
-
Open Range Poultry Grain Mix 20kg
Regular price From $27.46 AUDRegular priceUnit price $1.37/kg$28.90 AUDSale price From $27.46 AUDSale -
Barastoc Golden Yolk 20kg
Regular price From $27.45 AUDRegular priceUnit price $1.37/kgSale price From $27.45 AUD -
Green Valley Wild Bird Mix 20kg
Regular price From $28.45 AUDRegular priceUnit price $1.42/kg$29.95 AUDSale price From $28.45 AUDSale -
Green Valley Hobby Farm Mix 20kg
Regular price From $33.20 AUDRegular priceUnit price $1.66/kg$34.95 AUDSale price From $33.20 AUDSale -
Laucke Hi-Lay Mash 20kg
Regular price From $34.20 AUDRegular priceUnit price $1.71/kg$36.00 AUDSale price From $34.20 AUDSale -
Johnson's HORSE & PONY 20kg
Regular price From $22.75 AUDRegular price$23.95 AUDSale price From $22.75 AUDSale -
Prime 100 Salmon & Tapioca 2kg
Regular price From $23.95 AUDRegular priceUnit price $1.20/100g$24.95 AUDSale price From $23.95 AUDSale -
Laucke Xtra Egg 17 20kg
Regular price From $28.45 AUDRegular priceUnit price $1.42/kg$29.95 AUDSale price From $28.45 AUDSale -
Hygain ALL ROUNDER® 20kg
Regular price From $23.70 AUDRegular priceUnit price $1.19/kg$24.95 AUDSale price From $23.70 AUDSale -
Green Valley Rabbit & Guinea Pig Mix
Regular price From $22.56 AUDRegular priceUnit price $2.26/kg$23.75 AUDSale price From $22.56 AUDSale -
Prime 100 Turkey & Flaxseed 2kg
Regular price From $22.95 AUDRegular priceUnit price $1.15/100g$23.95 AUDSale price From $22.95 AUDSale -
Laucke Red Hen Green Free Range Layer 20kg (Grain)
Regular price From $35.95 AUDRegular price$37.95 AUDSale price From $35.95 AUDSale -
Johnson's Fibre Safe 20kg
Regular price From $34.15 AUDRegular price$35.95 AUDSale price From $34.15 AUDSale -
Open Range Premium Layer Mix 20kg
Regular price From $33.20 AUDRegular priceUnit price $1.66/kg$34.95 AUDSale price From $33.20 AUDSale -
Mitavite GUMNUTS 20kg
Regular price From $42.70 AUDRegular priceUnit price $2.14/kg$44.95 AUDSale price From $42.70 AUDSale -
Green Valley Black Sunflower Seed
Regular price From $54.10 AUDRegular priceUnit price $2.71/kg$56.95 AUDSale price From $54.10 AUDSale -
Hygain FIBRESSENTIAL® 20kg
Regular price From $38.90 AUDRegular priceUnit price $1.95/kg$40.95 AUDSale price From $38.90 AUDSale -
Laucke Red Hen Blue Layer 20kg (Grain & Pellet Mix)
Regular price From $34.95 AUDRegular price$36.95 AUDSale price From $34.95 AUDSale -
Dogpro True Value 20kg
Regular price From $47.45 AUDRegular priceUnit price $2.37/kg$49.95 AUDSale price From $47.45 AUDSale -
Prime 100 BEEF & VEG 2kg
Regular price From $17.48 AUDRegular priceUnit price $0.87/100g$18.50 AUDSale price From $17.48 AUDSale -
Open Range Complete Poultry Mix 20kg
Regular price From $31.95 AUDRegular priceUnit price $1.60/kg$33.95 AUDSale price From $31.95 AUDSale -
Elite Pelletized Pine Cat Litter 15kg
Regular price From $18.95 AUDRegular priceSale price From $18.95 AUD -
Hygain EQUINE SENIOR® 20kg
Regular price From $41.75 AUDRegular price$43.95 AUDSale price From $41.75 AUDSale -
Open Range Starter Grower Mash
Regular price From $21.76 AUDRegular priceUnit price $2.18/kg$22.90 AUDSale price From $21.76 AUDSale -
SPD™ Fresh Roll Wild Boar & Pumpkin 2kg
Regular price From $23.74 AUDRegular price$23.95 AUDSale price From $23.74 AUDSale -
Barastoc Champion Layer 20kg
Regular price From $37.95 AUDRegular priceUnit price $1.90/kgSale price From $37.95 AUD -
Breeders Choice Recycled Paper Litter 30L
Regular price From $31.30 AUDRegular priceUnit price $1.04/L$39.95 AUDSale price From $31.30 AUDSale -
Laucke Duck & Goose Finisher 20kg
Regular price From $34.95 AUDRegular price$36.95 AUDSale price From $34.95 AUDSale -
Supervite Gold Label Adult Beef 20kg
Regular price From $66.45 AUDRegular priceUnit price $3.32/kg$69.95 AUDSale price From $66.45 AUDSale -
Prime Kangaroo & Vegetable 2kg
Regular price From $18.90 AUDRegular priceSale price From $18.90 AUD -
Barastoc Chick Starter Crumble 20kg
Regular price From $39.90 AUDRegular priceUnit price $2.00/kgSale price From $39.90 AUD -
Prime Kangaroo & Vegetable 3kg
Regular price From $26.55 AUDRegular priceSale price From $26.55 AUD