Collection: Weekly Pre-order
Products available to order ahead for Baroona's weekly pre-order cycle.
-
Cobber Premium Large Breed 20kg
Regular price From $74.95 AUDRegular price$79.95 AUDSale price From $74.95 AUDSale -
Barastoc Golden Yolk Free Range Pellet 10kg
Regular price From $18.62 AUDRegular priceUnit price $1.86/kgSale price From $18.62 AUD -
Hypro Premium Adult Cat Chicken Pate 12 x 85g
Regular price From $28.26 AUDRegular priceUnit price $2.77/100g$29.75 AUDSale price From $28.26 AUDSale -
SPD™ Fresh Roll Pea & Algae Oil 2kg
Regular price From $28.49 AUDRegular price$29.99 AUDSale price From $28.49 AUDSale -
SPD™ Air Dried Duck & Sweet Potato 120g
Regular price From $17.09 AUDRegular priceSale price From $17.09 AUD -
SPD™ Air Dried Kangaroo & Pumpkin 120g
Regular price From $16.15 AUDRegular priceSale price From $16.15 AUD -
SPD™ Air Dried Lamb & Rosemary 120g
Regular price From $14.24 AUDRegular priceSale price From $14.24 AUD -
SPD™ Air Dried Beef & Carrot 120g
Regular price From $14.24 AUDRegular priceSale price From $14.24 AUD -
SPD™ Air Dried Chicken & Brown Rice 120g
Regular price From $12.34 AUDRegular priceSale price From $12.34 AUD -
Dogpro Plus Adult Chicken 20kg
Regular price From $59.38 AUDRegular price$62.50 AUDSale price From $59.38 AUDSale -
Fish Fuel Co Marine Green 110g
Regular price From $9.98 AUDRegular price$10.50 AUDSale price From $9.98 AUDSale -
Fish Fuel Co Hearts & Prawns 110g
Regular price From $9.98 AUDRegular price$10.50 AUDSale price From $9.98 AUDSale -
Fish Fuel Co Goldfish Food 110g
Regular price From $9.98 AUDRegular price$10.50 AUDSale price From $9.98 AUDSale -
Fish Fuel Co Cichlid Food 110g
Regular price From $9.98 AUDRegular price$10.50 AUDSale price From $9.98 AUDSale -
IAH Ausmectin Cattle Pour-On 250mL
Regular price From $61.70 AUDRegular price$64.95 AUDSale price From $61.70 AUDSale -
Drontal Allwormer Tablets for Cats up to 4kg
Regular price From $23.70 AUDRegular priceSale price From $23.70 AUD -
Drontal Allwormer Tablets for Large Cats up to 6kg — 2 Pack
Regular price From $28.45 AUDRegular priceSale price From $28.45 AUD -
Drontal Allwormer Chews for Large Dogs up to 35kg
Regular price From $47.45 AUDRegular priceSale price From $47.45 AUD -
Drontal Allwormer Chews for Medium Dogs up to 10kg
Regular price From $23.70 AUDRegular priceSale price From $23.70 AUD -
Drontal Allwormer Tablets for Medium Dogs — 6 Pack
Regular price From $47.45 AUDRegular priceSale price From $47.45 AUD -
Drontal Allwormer Tablets for Small Dogs & Puppies — 4 Pack
Regular price From $20.85 AUDRegular priceSale price From $20.85 AUD -
Crooked Lane Garlic Granules
Regular price From $13.25 AUDRegular price$13.95 AUDSale price From $13.25 AUDSale -
Crooked Lane Turmeric Powder
Regular price From $29.40 AUDRegular price$30.95 AUDSale price From $29.40 AUDSale -
Crooked Lane Rosehip Granules
Regular price From $24.65 AUDRegular price$25.95 AUDSale price From $24.65 AUDSale -
Zoetis Terramycin Pink Eye Powder 50g
Regular price From $66.45 AUDRegular price$69.95 AUDSale price From $66.45 AUDSale -
Zoetis Terramycin Pinkeye Aerosol 125g
Regular price From $61.70 AUDRegular price$64.95 AUDSale price From $61.70 AUDSale -
Abbey Labs iMEC with Tape Horse Wormer 7.74g
Regular price From $18.68 AUDRegular priceSale price From $18.68 AUD -
Abbey Labs EQUIGEL with Tape Long-Acting Horse Wormer 14.4g
Regular price From $28.95 AUDRegular priceSale price From $28.95 AUD -
Ranvet White Healer (2 sizes)
Regular price From $20.14 AUDRegular price$21.20 AUDSale price From $20.14 AUDSale -
SaleKER EquiShure 1.25kg
Regular price From $58.85 AUDRegular price$61.95 AUDSale price From $58.85 AUDSale -
Green Valley Canary Mix 20kg
Regular price From $55.05 AUDRegular priceUnit price $2.75/kg$57.95 AUDSale price From $55.05 AUDSale -
Green Valley Plain Canary Seed 20kg
Regular price From $66.45 AUDRegular priceUnit price $3.32/kg$69.95 AUDSale price From $66.45 AUDSale