Collection: Wet Cat Food
Browse wet cat food, including pouches and multipacks.
Cat Food
Wet, raw and frozen cat food for life stages, variety and special dietary needs.
Choose a type of wet or Shop by Brand
11 products
Browse within Wet Cat Food
Skip to products ↓
Find what you need
Shop by Brand +
More for Cats +
Cat FoodDry Cat FoodWet Cat FoodKitten FoodAdult Cat FoodSenior Cat FoodGrain-Free Cat FoodCat Litter & ToiletingWood, Pine & PaperNatural & Plant-BasedClumpingClay & CrystalKitten & SpecialtyLitter Trays & AccessoriesHealth & CareFlea, Tick & WormingSupplementsGroomingDental & Oral CareEar & Eye CareFirst Aid & Wound CareTreats, Toys & FeedingCat TreatsToys & EnrichmentBowls & Feeding
11 products
Everyday ×Narrow by food style, life stage, need, brand or availability.
-
Hypro Premium Adult Cat Ocean Fish Pate 12 x 85g
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $28.26 AUDRegular priceUnit price $2.77/100g$29.75 AUDSale price From $28.26 AUDSale -
Hypro Premium Kitten Chicken Pate 12 x 85g
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $28.26 AUDRegular priceUnit price $2.77/100g$29.75 AUDSale price From $28.26 AUDSale -
Hypro Premium Adult Cat Chicken Pate 12 x 85g
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $28.26 AUDRegular priceUnit price $2.77/100g$29.75 AUDSale price From $28.26 AUDSale -
Black Hawk Original Kitten Chicken & Ocean Fish in Gravy 85g 12pk
Vendor:Black HawkRegular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale -
Black Hawk Original Kitten Chicken in Gravy 85g 12pk
Vendor:Black HawkRegular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale -
Black Hawk Healthy Benefits Adult Cat Indoor Chicken & Whitefish in Gravy 85g 12pk
Vendor:Black HawkRegular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Cat Variety Pack in Gravy 85g 12pk
Vendor:Black HawkRegular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Cat Chicken & Tuna in Gravy 85g 12pk
Vendor:Black HawkRegular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Cat Chicken & Seafood in Gravy 85g 12pk
Vendor:Black HawkRegular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale -
Black Hawk Original Adult Cat Chicken in Gravy 85g 12pk
Vendor:Black HawkRegular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale -
Black Hawk Mature 7+ Cat Chicken & Tuna in Gravy 85g 12pk
Vendor:Black HawkRegular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale