Collection: Grain-Free Dog Food
Dog Food
Dog Food Type: Grain-Free Dog Food ×ShoppingGrain-Free Dog Food
Grain-free dry, wet and fridge food options for dogs whose diet or feeding preference calls for them.
39 products
Browse within Dog Food
Skip to products ↓
Find what you need
39 products
Pre-order ×Narrow by food style, life stage, need, brand or availability.
-
Hypro Premium Adult Dog Ocean Fish 20kg
Regular price From $136.80 AUDRegular priceUnit price $6.84/kg$144.00 AUDSale price From $136.80 AUDSale -
Stockman & Paddock Grain Free Aussie Beef Dry Dog Food 20kg
Regular price From $104.45 AUDRegular price$109.95 AUDSale price From $104.45 AUDSale -
Hypro Premium Adult Dog Kangaroo & Lamb 20kg
Regular price From $136.80 AUDRegular priceUnit price $6.84/kg$144.00 AUDSale price From $136.80 AUDSale -
Hypro Premium Adult Dog Ocean Fish 2.5kg
Regular price From $28.45 AUDRegular priceUnit price $1.14/100g$29.95 AUDSale price From $28.45 AUDSale -
Hypro Premium Adult Dog Kangaroo & Lamb 2.5kg
Regular price From $28.45 AUDRegular priceUnit price $11.38/kg$29.95 AUDSale price From $28.45 AUDSale -
Hypro Premium Adult Dog Chicken & Duck 20kg
Regular price From $136.80 AUDRegular priceUnit price $6.84/kg$144.00 AUDSale price From $136.80 AUDSale -
Hypro Premium Adult Dog Chicken & Duck 2.5kg
Regular price From $28.45 AUDRegular priceUnit price $1.14/100g$29.95 AUDSale price From $28.45 AUDSale -
Hypro Premium Puppy Turkey & Lamb 20kg
Regular price From $141.45 AUDRegular priceUnit price $7.07/kg$148.90 AUDSale price From $141.45 AUDSale -
Hypro Premium Puppy Turkey & Lamb 2.5kg
Regular price From $29.95 AUDRegular priceUnit price $1.20/100g$32.95 AUDSale price From $29.95 AUDSale -
Hypro Premium Adult Dog Kangaroo & Lamb 9kg
Regular price From $69.90 AUDRegular priceUnit price $7.77/kg$74.90 AUDSale price From $69.90 AUDSale -
Hypro Premium Adult Dog Ocean Fish 9kg
Regular price From $69.90 AUDRegular priceUnit price $7.77/kg$74.90 AUDSale price From $69.90 AUDSale -
Hypro Premium Puppy Turkey & Lamb 9kg
Regular price From $74.10 AUDRegular priceUnit price $8.23/kg$78.00 AUDSale price From $74.10 AUDSale -
Hypro Premium Active Adult Dog Kangaroo & Turkey 20kg
Regular price From $136.80 AUDRegular priceUnit price $6.84/kg$144.00 AUDSale price From $136.80 AUDSale -
Hypro Premium Adult Dog Chicken & Duck 9kg
Regular price From $69.90 AUDRegular priceUnit price $7.77/kg$74.90 AUDSale price From $69.90 AUDSale -
Big Dog Turkey Low Allergy Raw Dog Food 3kg
Regular price $30.39 AUDRegular price$31.99 AUDSale price $30.39 AUDSale -
Big Dog Goat Low Allergy Raw Dog Food 3kg
Regular price $30.39 AUDRegular price$31.99 AUDSale price $30.39 AUDSale -
Big Dog Tasmanian Salmon Raw Dog Food 3kg
Regular price $26.59 AUDRegular price$27.99 AUDSale price $26.59 AUDSale -
Big Dog Lamb Raw Dog Food 3kg
Regular price $26.59 AUDRegular price$27.99 AUDSale price $26.59 AUDSale -
Big Dog Combo Raw Dog Food 3kg
Regular price $26.59 AUDRegular price$27.99 AUDSale price $26.59 AUDSale -
Big Dog Chicken Raw Dog Food 3kg
Regular price $26.59 AUDRegular price$27.99 AUDSale price $26.59 AUDSale -
Leading Raw Senior Frozen Dog Food 2.72kg
Regular price $24.80 AUDRegular priceSale price $24.80 AUD -
Leading Raw Puppy Frozen Dog Food 2.72kg
Regular price $24.80 AUDRegular priceSale price $24.80 AUD -
Leading Raw Energy Frozen Dog Food 2.72kg
Regular price $24.80 AUDRegular priceSale price $24.80 AUD -
Leading Raw Adult Frozen Dog Food 2.72kg
Regular price $24.80 AUDRegular priceSale price $24.80 AUD -
Big Dog Wellbeing Raw Dog Food 3kg
Regular price $30.39 AUDRegular price$31.99 AUDSale price $30.39 AUDSale -
Big Dog Sensitive Skin Raw Dog Food 3kg
Regular price $30.39 AUDRegular price$31.99 AUDSale price $30.39 AUDSale -
Big Dog Combo Raw Dog Food for Small Dogs 1.5kg
Regular price $17.09 AUDRegular price$17.99 AUDSale price $17.09 AUDSale -
Big Dog Kangaroo Low Allergy Raw Dog Food 3kg
Regular price $33.72 AUDRegular price$35.49 AUDSale price $33.72 AUDSale -
Big Dog Beef Raw Dog Food 3kg
Regular price $26.59 AUDRegular price$27.99 AUDSale price $26.59 AUDSale -
Big Dog Sensitive Skin Raw Dog Food Roll 2kg
Regular price $18.99 AUDRegular price$19.99 AUDSale price $18.99 AUDSale -
Big Dog Combo Raw Dog Food Roll 2kg
Regular price $15.19 AUDRegular price$15.99 AUDSale price $15.19 AUDSale -
Big Dog Chicken Raw Dog Food Roll 2kg
Regular price $15.19 AUDRegular price$15.99 AUDSale price $15.19 AUDSale