Collection: Grain-Free Dog Food
Dog Food
Dog Food Type: Grain-Free Dog Food ×ShoppingGrain-Free Dog Food
Grain-free dry, wet and fridge food options for dogs whose diet or feeding preference calls for them.
43 products
Browse within Dog Food
Skip to products ↓
Find what you need
43 products
Narrow by food style, life stage, need, brand or availability.
-
Hypro Premium Adult Dog Ocean Fish 20kg
Regular price From $136.80 AUDRegular priceUnit price $6.84/kg$144.00 AUDSale price From $136.80 AUDSale -
Stockman & Paddock Grain Free Aussie Beef Dry Dog Food 20kg
Regular price From $104.45 AUDRegular price$109.95 AUDSale price From $104.45 AUDSale -
Hypro Premium Adult Dog Kangaroo & Lamb 20kg
Regular price From $136.80 AUDRegular priceUnit price $6.84/kg$144.00 AUDSale price From $136.80 AUDSale -
Hypro Premium Adult Dog Chicken & Duck 20kg
Regular price From $136.80 AUDRegular priceUnit price $6.84/kg$144.00 AUDSale price From $136.80 AUDSale -
Hypro Premium Puppy Turkey & Lamb 20kg
Regular price From $141.45 AUDRegular priceUnit price $7.07/kg$148.90 AUDSale price From $141.45 AUDSale -
Hypro Premium Active Adult Dog Kangaroo & Turkey 20kg
Regular price From $136.80 AUDRegular priceUnit price $6.84/kg$144.00 AUDSale price From $136.80 AUDSale -
SavourLife Grain Free Large Breed Australian Chicken Puppy Dry Dog Food
Regular price $168.95 AUDRegular priceSale price $168.95 AUD -
SavourLife Care Plus Grain Free Dental Australian Chicken Dry Dog Food
Regular price From $38.95 AUDRegular priceSale price From $38.95 AUD -
SavourLife Grain Free Large Breed Ocean Fish & Salmon Dry Dog Food
Regular price $198.95 AUDRegular priceSale price $198.95 AUD -
SavourLife Grain Free Mature 7+ Australian Chicken Dry Dog Food
Regular price $115.95 AUDRegular priceSale price $115.95 AUD -
SavourLife Care Plus Grain Free Sensitive Ocean Fish Dry Dog Food
Regular price From $48.95 AUDRegular priceSale price From $48.95 AUD -
SavourLife Care Plus Grain Free Mobility Australian Chicken Dry Dog Food
Regular price From $45.95 AUDRegular priceSale price From $45.95 AUD -
SavourLife Care Plus Grain Free Lean Australian Turkey Dry Dog Food
Regular price From $44.95 AUDRegular priceSale price From $44.95 AUD -
SavourLife Grain Free Australian Chicken Puppy Dry Dog Food
Regular price From $42.95 AUDRegular priceSale price From $42.95 AUD -
SavourLife Grain Free Australian Salmon Dry Dog Food
Regular price From $51.95 AUDRegular priceSale price From $51.95 AUD -
SavourLife Grain Free Australian Kangaroo & Chicken Dry Dog Food
Regular price From $51.95 AUDRegular priceSale price From $51.95 AUD -
SavourLife Grain Free Australian Chicken Dry Dog Food
Regular price From $45.95 AUDRegular priceSale price From $45.95 AUD -
Meals for Mutts Turkey High Performance Dog Food
Regular price From $85.45 AUDRegular priceUnit price $9.49/kg$89.95 AUDSale price From $85.45 AUDSale -
Meals for Mutts Puppy Turkey & Chicken Grain Free Dog Food
Regular price From $35.10 AUDRegular priceUnit price $14.04/kg$36.95 AUDSale price From $35.10 AUDSale -
Meals for Mutts Salmon & Sardine Grain Free Dog Food
Regular price From $37.00 AUDRegular priceUnit price $14.80/kg$38.95 AUDSale price From $37.00 AUDSale -
Meals for Mutts Lamb Single Meat Protein Dog Food
Regular price From $35.10 AUDRegular priceUnit price $14.04/kg$36.95 AUDSale price From $35.10 AUDSale -
Meals for Mutts Kangaroo Single Meat Protein Dog Food
Regular price From $36.05 AUDRegular priceUnit price $14.42/kg$37.95 AUDSale price From $36.05 AUDSale -
Meals for Mutts Duck & Turkey Grain Free Dog Food
Regular price From $35.10 AUDRegular priceUnit price $14.04/kg$36.95 AUDSale price From $35.10 AUDSale -
Meals for Mutts Chicken Single Meat Protein Dog Food
Regular price From $35.10 AUDRegular priceUnit price $14.04/kg$36.95 AUDSale price From $35.10 AUDSale -
Meals for Mutts Bacon & Eggs Grain Free Dog Food
Regular price From $35.10 AUDRegular priceUnit price $14.04/kg$36.95 AUDSale price From $35.10 AUDSale -
Black Hawk Grain Free Tasmanian Salmon 7kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Grain Free Tasmanian Salmon 15kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Grain Free Small Breed Chicken 7kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Grain Free Puppy Ocean Fish 7kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Grain Free Puppy Ocean Fish 15kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Grain Free Large Breed Chicken 15kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Grain Free Lamb 7kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative →