Collection: Kitten Food
Browse food formulated for kittens, including dry and wet options.
Kitten Food
13 products
Browse within Kitten Food
Skip to products ↓
Find what you need
Shop by Brand +
More for Cats +
Cat FoodDry Cat FoodWet Cat FoodKitten FoodAdult Cat FoodSenior Cat FoodGrain-Free Cat FoodCat Litter & ToiletingWood, Pine & PaperNatural & Plant-BasedClumpingClay & CrystalKitten & SpecialtyLitter Trays & AccessoriesHealth & CareFlea, Tick & WormingSupplementsGroomingDental & Oral CareEar & Eye CareFirst Aid & Wound CareTreats, Toys & FeedingCat TreatsToys & EnrichmentBowls & Feeding
13 products
Pre-order ×Narrow by food style, life stage, need, brand or availability.
-
Hypro Premium Kitten Grain Free Chicken 2.5kg
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $31.30 AUDRegular priceUnit price $12.52/kg$32.95 AUDSale price From $31.30 AUDSale -
Ivory Coat Grain Free Kitten Chicken 2kg
Vendor:Ivory CoatRegular price From $38.90 AUDRegular priceUnit price $1.95/100gSale price From $38.90 AUD -
Ivory Coat Grain Free Kitten Ocean Fish & Salmon 2kg
Vendor:Ivory CoatRegular price From $38.90 AUDRegular priceUnit price $1.95/100gSale price From $38.90 AUD -
Hypro Premium Kitten Grain Free Chicken 9kg
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $72.20 AUDRegular priceUnit price $8.02/kg$76.00 AUDSale price From $72.20 AUDSale -
Hypro Premium Kitten Chicken Pate 12 x 85g
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $28.26 AUDRegular priceUnit price $2.77/100g$29.75 AUDSale price From $28.26 AUDSale -
Black Hawk Original Kitten Chicken 2kg
Vendor:Black HawkRegular price From $39.85 AUDRegular price$41.95 AUDSale price From $39.85 AUDSale -
Big Dog Turkey Raw Cat Food 1.38kg
Vendor:Big DogRegular price $18.52 AUDRegular price$19.49 AUDSale price $18.52 AUDSale -
Big Dog Combo Raw Cat Food 1.38kg
Vendor:Big DogRegular price $18.52 AUDRegular price$19.49 AUDSale price $18.52 AUDSale -
Big Dog Chicken Raw Cat Food 1.38kg
Vendor:Big DogRegular price $18.52 AUDRegular price$19.49 AUDSale price $18.52 AUDSale -
Big Dog Kangaroo Raw Cat Food 1.38kg
Vendor:Big DogRegular price $18.52 AUDRegular price$19.49 AUDSale price $18.52 AUDSale -
Big Dog Beef Raw Cat Food 1.38kg
Vendor:Big DogRegular price $18.52 AUDRegular price$19.49 AUDSale price $18.52 AUDSale -
Black Hawk Original Kitten Chicken & Ocean Fish in Gravy 85g 12pk
Vendor:Black HawkRegular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale -
Black Hawk Original Kitten Chicken in Gravy 85g 12pk
Vendor:Black HawkRegular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale