Collection: Kitten Food
Browse food formulated for kittens, including dry and wet options.
Kitten Food
29 products
Browse within Kitten Food
Skip to products ↓
Find what you need
Shop by Brand +
More for Cats +
Cat FoodDry Cat FoodWet Cat FoodKitten FoodAdult Cat FoodSenior Cat FoodGrain-Free Cat FoodCat Litter & ToiletingWood, Pine & PaperNatural & Plant-BasedClumpingClay & CrystalKitten & SpecialtyLitter Trays & AccessoriesHealth & CareFlea, Tick & WormingSupplementsGroomingDental & Oral CareEar & Eye CareFirst Aid & Wound CareTreats, Toys & FeedingCat TreatsToys & EnrichmentBowls & Feeding
29 products
Narrow by food style, life stage, need, brand or availability.
-
Hypro Premium Kitten Grain Free Chicken 2.5kg
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $31.30 AUDRegular priceUnit price $12.52/kg$32.95 AUDSale price From $31.30 AUDSale -
Ivory Coat Grain Free Kitten Chicken 2kg
Vendor:Ivory CoatRegular price From $38.90 AUDRegular priceUnit price $1.95/100gSale price From $38.90 AUD -
Ivory Coat Grain Free Kitten Ocean Fish & Salmon 2kg
Vendor:Ivory CoatRegular price From $38.90 AUDRegular priceUnit price $1.95/100gSale price From $38.90 AUD -
Hypro Premium Kitten Grain Free Chicken 9kg
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $72.20 AUDRegular priceUnit price $8.02/kg$76.00 AUDSale price From $72.20 AUDSale -
Hypro Premium Kitten Chicken Pate 12 x 85g
Vendor:Hypro PremiumRegular price From $28.26 AUDRegular priceUnit price $2.77/100g$29.75 AUDSale price From $28.26 AUDSale -
Black Hawk Original Kitten Chicken 2kg
Vendor:Black HawkRegular price From $39.85 AUDRegular price$41.95 AUDSale price From $39.85 AUDSale -
Big Dog Turkey Raw Cat Food 1.38kg
Vendor:Big DogRegular price $18.52 AUDRegular price$19.49 AUDSale price $18.52 AUDSale -
Big Dog Combo Raw Cat Food 1.38kg
Vendor:Big DogRegular price $18.52 AUDRegular price$19.49 AUDSale price $18.52 AUDSale -
Big Dog Chicken Raw Cat Food 1.38kg
Vendor:Big DogRegular price $18.52 AUDRegular price$19.49 AUDSale price $18.52 AUDSale -
Big Dog Kangaroo Raw Cat Food 1.38kg
Vendor:Big DogRegular price $18.52 AUDRegular price$19.49 AUDSale price $18.52 AUDSale -
Big Dog Beef Raw Cat Food 1.38kg
Vendor:Big DogRegular price $18.52 AUDRegular price$19.49 AUDSale price $18.52 AUDSale -
Hill's Science Diet Kitten Favourite Selection Variety Pouches 85g x 12
Vendor:Hill's Science DietRegular price $34.95 AUDRegular priceSale price $34.95 AUD -
Hill's Science Diet Kitten Sensitive Stomach & Skin Salmon Cat Food
Vendor:Hill's Science DietRegular price $50.95 AUDRegular priceSale price $50.95 AUD -
Hill's Science Diet Kitten Indoor Chicken Cat Food
Vendor:Hill's Science DietRegular price From $43.95 AUDRegular priceSale price From $43.95 AUD -
Hill's Science Diet Kitten Ocean Fish Wet Cat Food 85g x 12
Vendor:Hill's Science DietRegular price $34.95 AUDRegular priceSale price $34.95 AUD -
Hill's Science Diet Kitten Salmon Wet Cat Food 85g x 24
Vendor:Hill's Science DietRegular price $68.95 AUDRegular priceSale price $68.95 AUD -
Hill's Science Diet Kitten Chicken Wet Cat Food 85g x 12
Vendor:Hill's Science DietRegular price $34.95 AUDRegular priceSale price $34.95 AUD -
Hill's Science Diet Kitten Healthy Cuisine Chicken & Rice Wet Cat Food 79g x 24
Vendor:Hill's Science DietRegular price $68.95 AUDRegular priceSale price $68.95 AUD -
Hill's Science Diet Kitten Chicken Cat Food
Vendor:Hill's Science DietRegular price From $43.95 AUDRegular priceSale price From $43.95 AUD -
LifeWise Chicken Kitten Food 9kg
Vendor:LifeWiseRegular price $109.65 AUDRegular priceUnit price $12.18/kg$129.00 AUDSale price $109.65 AUDSale -
LifeWise Chicken Kitten Food 2.5kg
Vendor:LifeWiseRegular price $45.90 AUDRegular priceUnit price $18.36/kg$54.00 AUDSale price $45.90 AUDSale -
Black Hawk Original Kitten Chicken & Ocean Fish in Gravy 85g 12pk
Vendor:Black HawkRegular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale -
Black Hawk Original Kitten Chicken in Gravy 85g 12pk
Vendor:Black HawkRegular price From $32.82 AUDRegular price$34.55 AUDSale price From $32.82 AUDSale -
Black Hawk Original Kitten Chicken 8kg
Vendor:Black HawkRegular price $99.35 AUDRegular priceUnit price $12.42/kgSale price $99.35 AUD -
Black Hawk Original Kitten Chicken 4kg
Vendor:Black HawkRegular price $59.35 AUDRegular priceUnit price $1.48/100gSale price $59.35 AUD -
Ivory Coat Raw Health Kitten Immunity 4kg
Vendor:Ivory CoatRegular price $85.00 AUDRegular priceUnit price $2.13/100gSale price $85.00 AUD -
Ivory Coat Raw Health Kitten Immunity 2kg
Vendor:Ivory CoatRegular price $55.00 AUDRegular priceUnit price $2.75/100gSale price $55.00 AUD -
Ivory Coat Grain Free Kitten Ocean Fish & Salmon 4kg
Vendor:Ivory CoatRegular price $60.00 AUDRegular priceSale price $60.00 AUD -
LifeWise Chicken Kitten Food 1kg
Vendor:LifeWiseRegular price $25.50 AUDRegular priceUnit price $25.50/kg$30.00 AUDSale price $25.50 AUDSale