Collection: Puppy Food
Browse food formulated for puppies and growing dogs, including dry food and specialist starter options.
Dog Food
Dog Food Type: Puppy Food ×ShoppingPuppy Food
Food and nutritional support formulated for puppies during growth, development and the transition to adult feeding.
3 products
Browse within Dog Food
Skip to products ↓
Find what you need
3 products
No Chicken Formula ×Narrow by food style, life stage, need, brand or availability.
-
LifeWise Puppy Stage 2 Lamb & Fish 18kg
Regular price $174.25 AUDRegular priceUnit price $9.68/kg$205.00 AUDSale price $174.25 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 2 Lamb & Fish 9kg
Regular price $106.90 AUDRegular priceUnit price $11.88/kg$125.80 AUDSale price $106.90 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 2 Lamb & Fish 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale