Collection: Puppy Food
Browse food formulated for puppies and growing dogs, including dry food and specialist starter options.
Dog Food
Dog Food Type: Puppy Food ×ShoppingPuppy Food
Food and nutritional support formulated for puppies during growth, development and the transition to adult feeding.
34 products
Browse within Dog Food
Skip to products ↓
Find what you need
34 products
Narrow by food style, life stage, need, brand or availability.
-
Hypro Premium Puppy Turkey & Lamb 20kg
Regular price From $141.45 AUDRegular priceUnit price $7.07/kg$148.90 AUDSale price From $141.45 AUDSale -
Di-Vetelact Nutritional Milk for Animals
Regular price From $25.60 AUDRegular price$26.95 AUDSale price From $25.60 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 1 Mini Starter Turkey & Lamb 18kg
Regular price $174.25 AUDRegular priceUnit price $9.68/kg$205.00 AUDSale price $174.25 AUDSale -
Wombaroo Dog Milk Replacer
Regular price From $13.95 AUDRegular priceSale price From $13.95 AUD -
Vets All Natural Complete Mix Puppy
Regular price From $19.95 AUDRegular priceSale price From $19.95 AUD -
SPD™ Puppy Air Dried Lamb, Apple & Blueberry 2.2kg
Regular price From $157.69 AUDRegular priceSale price From $157.69 AUD -
Hill's Science Diet Puppy Small & Mini Chicken & Brown Rice Dog Food
Regular price From $34.95 AUDRegular priceSale price From $34.95 AUD -
Hill's Science Diet Puppy Large Breed Chicken & Brown Rice Dog Food
Regular price From $60.95 AUDRegular priceSale price From $60.95 AUD -
Hill's Science Diet Puppy Chicken & Brown Rice Dog Food
Regular price From $60.95 AUDRegular priceSale price From $60.95 AUD -
SavourLife Essentials Australian Chicken Puppy Dry Dog Food
Regular price From $33.95 AUDRegular priceSale price From $33.95 AUD -
SavourLife Grain Free Large Breed Australian Chicken Puppy Dry Dog Food
Regular price $168.95 AUDRegular priceSale price $168.95 AUD -
SavourLife Grain Free Australian Chicken Puppy Dry Dog Food
Regular price From $42.95 AUDRegular priceSale price From $42.95 AUD -
Meals for Mutts Puppy Turkey, Salmon & Sardine Dog Food
Regular price From $35.10 AUDRegular priceUnit price $14.04/kg$36.95 AUDSale price From $35.10 AUDSale -
Meals for Mutts Puppy Turkey & Chicken Grain Free Dog Food
Regular price From $35.10 AUDRegular priceUnit price $14.04/kg$36.95 AUDSale price From $35.10 AUDSale -
Black Hawk Original Puppy Small Breed Lamb & Rice 10kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Small Breed Chicken & Rice 10kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Medium Breed Lamb & Rice 20kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Medium Breed Lamb & Rice 10kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Medium Breed Chicken & Rice 20kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Medium Breed Chicken & Rice 10kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Large Breed Lamb & Rice 20kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Large Breed Lamb & Rice 10kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Large Breed Chicken & Rice 20kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Large Breed Chicken & Rice 10kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Grain Free Puppy Ocean Fish 7kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Grain Free Puppy Ocean Fish 15kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
LifeWise Puppy Stage 3 Turkey Large Bites 18kg
Regular price $174.25 AUDRegular priceUnit price $9.68/kg$205.00 AUDSale price $174.25 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 3 Turkey Large Bites 9kg
Regular price $106.90 AUDRegular priceUnit price $11.88/kg$125.80 AUDSale price $106.90 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 3 Turkey Small Bites 9kg
Regular price $106.90 AUDRegular priceUnit price $11.88/kg$125.80 AUDSale price $106.90 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 2 Lamb & Fish 18kg
Regular price $174.25 AUDRegular priceUnit price $9.68/kg$205.00 AUDSale price $174.25 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 2 Lamb & Fish 9kg
Regular price $106.90 AUDRegular priceUnit price $11.88/kg$125.80 AUDSale price $106.90 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 1 Starter Turkey & Lamb 18kg
Regular price $174.25 AUDRegular priceUnit price $9.68/kg$205.00 AUDSale price $174.25 AUDSale