Collection: Puppy Food
Browse food formulated for puppies and growing dogs, including dry food and specialist starter options.
Dog Food
Dog Food Type: Puppy Food ×ShoppingPuppy Food
Food and nutritional support formulated for puppies during growth, development and the transition to adult feeding.
60 products
Browse within Dog Food
Skip to products ↓
Find what you need
60 products
Order-in ×Narrow by food style, life stage, need, brand or availability.
-
ADVANCE Puppy Medium Breed Chicken with Rice 800g
Regular price $14.95 AUDRegular priceUnit price $18.69/kgSale price $14.95 AUD -
Black Hawk Puppy Chicken Jerky Bites 100g
Regular price $12.95 AUDRegular priceUnit price $12.95/100gSale price $12.95 AUD -
Black Hawk Original Puppy Small Breed Lamb & Rice 10kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Small Breed Chicken & Rice 10kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Medium Breed Lamb & Rice 20kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Medium Breed Lamb & Rice 10kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Medium Breed Chicken & Rice 20kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Medium Breed Chicken & Rice 10kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Large Breed Lamb & Rice 20kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Large Breed Lamb & Rice 10kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Large Breed Chicken & Rice 20kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Large Breed Chicken & Rice 10kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Grain Free Puppy Ocean Fish 7kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Grain Free Puppy Ocean Fish 15kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
LifeWise Puppy Stage 3 Turkey Large Bites 18kg
Regular price $174.25 AUDRegular priceUnit price $9.68/kg$205.00 AUDSale price $174.25 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 3 Turkey Large Bites 9kg
Regular price $106.90 AUDRegular priceUnit price $11.88/kg$125.80 AUDSale price $106.90 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 3 Turkey Small Bites 9kg
Regular price $106.90 AUDRegular priceUnit price $11.88/kg$125.80 AUDSale price $106.90 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 2 Lamb & Fish 18kg
Regular price $174.25 AUDRegular priceUnit price $9.68/kg$205.00 AUDSale price $174.25 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 2 Lamb & Fish 9kg
Regular price $106.90 AUDRegular priceUnit price $11.88/kg$125.80 AUDSale price $106.90 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 1 Starter Turkey & Lamb 18kg
Regular price $174.25 AUDRegular priceUnit price $9.68/kg$205.00 AUDSale price $174.25 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 1 Starter Turkey & Lamb 9kg
Regular price $106.90 AUDRegular priceUnit price $11.88/kg$125.80 AUDSale price $106.90 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 1 Mini Starter Turkey & Lamb 9kg
Regular price $106.90 AUDRegular priceUnit price $11.88/kg$125.80 AUDSale price $106.90 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 3 Turkey Small Bites 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 3 Turkey Large Bites 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 2 Lamb & Fish 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 1 Starter Turkey & Lamb 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 1 Mini Starter Turkey & Lamb 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
Black Hawk Grain Free Puppy Ocean Fish 2.5kg
Regular price $47.45 AUDRegular priceUnit price $1.90/100gSale price $47.45 AUD