Collection: Puppy Food
Browse food formulated for puppies and growing dogs, including dry food and specialist starter options.
Dog Food
Dog Food Type: Puppy Food ×ShoppingPuppy Food
Food and nutritional support formulated for puppies during growth, development and the transition to adult feeding.
36 products
Browse within Dog Food
Skip to products ↓
Find what you need
36 products
Pre-order ×Narrow by food style, life stage, need, brand or availability.
-
Hypro Premium Puppy Turkey & Lamb 20kg
Regular price From $141.45 AUDRegular priceUnit price $7.07/kg$148.90 AUDSale price From $141.45 AUDSale -
Hypro Premium Puppy Turkey & Lamb 2.5kg
Regular price From $29.95 AUDRegular priceUnit price $1.20/100g$32.95 AUDSale price From $29.95 AUDSale -
Di-Vetelact Nutritional Milk for Animals
Regular price From $25.60 AUDRegular price$26.95 AUDSale price From $25.60 AUDSale -
Hypro Premium Puppy Turkey & Lamb 9kg
Regular price From $74.10 AUDRegular priceUnit price $8.23/kg$78.00 AUDSale price From $74.10 AUDSale -
Black Hawk Original Puppy Large Breed Lamb & Rice 3kg
Regular price From $42.70 AUDRegular price$44.95 AUDSale price From $42.70 AUDSale -
Supervite Gold Label Puppy Chicken 20kg
Regular price From $71.20 AUDRegular priceUnit price $3.56/kg$74.95 AUDSale price From $71.20 AUDSale -
Big Dog Turkey Low Allergy Raw Dog Food 3kg
Regular price $30.39 AUDRegular price$31.99 AUDSale price $30.39 AUDSale -
Big Dog Goat Low Allergy Raw Dog Food 3kg
Regular price $30.39 AUDRegular price$31.99 AUDSale price $30.39 AUDSale -
Black Hawk Original Puppy Medium Breed Chicken & Rice 3kg
Regular price From $42.70 AUDRegular price$44.95 AUDSale price From $42.70 AUDSale -
Black Hawk Original Puppy Large Breed Chicken & Rice 3kg
Regular price From $42.70 AUDRegular price$44.95 AUDSale price From $42.70 AUDSale -
Big Dog Tasmanian Salmon Raw Dog Food 3kg
Regular price $26.59 AUDRegular price$27.99 AUDSale price $26.59 AUDSale -
Big Dog Lamb Raw Dog Food 3kg
Regular price $26.59 AUDRegular price$27.99 AUDSale price $26.59 AUDSale -
Big Dog Combo Raw Dog Food 3kg
Regular price $26.59 AUDRegular price$27.99 AUDSale price $26.59 AUDSale -
Big Dog Chicken Raw Dog Food 3kg
Regular price $26.59 AUDRegular price$27.99 AUDSale price $26.59 AUDSale -
Black Hawk Original Puppy Small Breed Chicken & Rice 3kg
Regular price From $42.70 AUDRegular price$44.95 AUDSale price From $42.70 AUDSale -
SPD™ Slow Cooked Lamb & Blueberry Puppy 354g × 12 Pack
Regular price From $85.39 AUDRegular price$89.88 AUDSale price From $85.39 AUDSale -
SPD™ Puppy Air Dried Lamb, Apple & Blueberry 120g
Regular price From $14.24 AUDRegular priceSale price From $14.24 AUD -
SPD™ Puppy Air Dried Lamb, Apple & Blueberry 600g
Regular price From $51.29 AUDRegular priceSale price From $51.29 AUD -
SPD™ Puppy Air Dried Lamb, Apple & Blueberry 2.2kg
Regular price From $157.69 AUDRegular priceSale price From $157.69 AUD -
Petz Tucka Puppy Care with Probiotics & Amaranth 1.5kg
Regular price From $16.65 AUDRegular priceSale price From $16.65 AUD -
Leading Raw Puppy Frozen Dog Food 2.72kg
Regular price $24.80 AUDRegular priceSale price $24.80 AUD -
Big Dog Sensitive Skin Raw Dog Food 3kg
Regular price $30.39 AUDRegular price$31.99 AUDSale price $30.39 AUDSale -
Big Dog Combo Raw Dog Food for Small Dogs 1.5kg
Regular price $17.09 AUDRegular price$17.99 AUDSale price $17.09 AUDSale -
Big Dog Beef Raw Dog Food 3kg
Regular price $26.59 AUDRegular price$27.99 AUDSale price $26.59 AUDSale -
Big Dog Sensitive Skin Raw Dog Food Roll 2kg
Regular price $18.99 AUDRegular price$19.99 AUDSale price $18.99 AUDSale -
Big Dog Combo Raw Dog Food Roll 2kg
Regular price $15.19 AUDRegular price$15.99 AUDSale price $15.19 AUDSale -
Big Dog Chicken Raw Dog Food Roll 2kg
Regular price $15.19 AUDRegular price$15.99 AUDSale price $15.19 AUDSale -
Supervite Gold Label Puppy Chicken 7.5kg
Regular price From $27.46 AUDRegular priceSale price From $27.46 AUD -
Supervite Gold Label Puppy Chicken 3kg
Regular price From $14.20 AUDRegular priceSale price From $14.20 AUD -
Black Hawk Puppy Lamb & Vegetables 85g 12pk
Regular price From $35.10 AUDRegular price$36.95 AUDSale price From $35.10 AUDSale -
Black Hawk Puppy Lamb & Vegetables 130g 10pk
Regular price From $38.95 AUDRegular price$41.00 AUDSale price From $38.95 AUDSale -
Black Hawk Puppy Chicken & Vegetables 85g 12pk
Regular price From $33.20 AUDRegular price$34.95 AUDSale price From $33.20 AUDSale