Collection: Puppy Food
Browse food formulated for puppies and growing dogs, including dry food and specialist starter options.
Dog Food
Dog Food Type: Puppy Food ×ShoppingPuppy Food
Food and nutritional support formulated for puppies during growth, development and the transition to adult feeding.
95 products
Browse within Dog Food
Skip to products ↓
Find what you need
95 products
Narrow by food style, life stage, need, brand or availability.
-
Black Hawk Puppy Chicken & Vegetables 85g 12pk
Regular price From $33.20 AUDRegular price$34.95 AUDSale price From $33.20 AUDSale -
Black Hawk Puppy Chicken & Vegetables 130g 10pk
Regular price From $38.00 AUDRegular price$40.00 AUDSale price From $38.00 AUDSale -
Black Hawk Original Puppy Small Breed Lamb & Rice 3kg
Regular price From $42.70 AUDRegular price$44.95 AUDSale price From $42.70 AUDSale -
Black Hawk Original Puppy Small Breed Lamb & Rice 10kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Small Breed Chicken & Rice 10kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Medium Breed Lamb & Rice 3kg
Regular price From $42.70 AUDRegular price$44.95 AUDSale price From $42.70 AUDSale -
Black Hawk Original Puppy Medium Breed Lamb & Rice 20kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Medium Breed Lamb & Rice 10kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Medium Breed Chicken & Rice 20kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Medium Breed Chicken & Rice 10kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Large Breed Lamb & Rice 20kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Large Breed Lamb & Rice 10kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Large Breed Chicken & Rice 20kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Original Puppy Large Breed Chicken & Rice 10kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Grain Free Puppy Ocean Fish 7kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
Black Hawk Grain Free Puppy Ocean Fish 15kg
Temporarily unavailable See our Hypro alternative → -
LifeWise Puppy Stage 3 Turkey Large Bites 18kg
Regular price $174.25 AUDRegular priceUnit price $9.68/kg$205.00 AUDSale price $174.25 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 3 Turkey Large Bites 9kg
Regular price $106.90 AUDRegular priceUnit price $11.88/kg$125.80 AUDSale price $106.90 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 3 Turkey Small Bites 9kg
Regular price $106.90 AUDRegular priceUnit price $11.88/kg$125.80 AUDSale price $106.90 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 2 Lamb & Fish 18kg
Regular price $174.25 AUDRegular priceUnit price $9.68/kg$205.00 AUDSale price $174.25 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 2 Lamb & Fish 9kg
Regular price $106.90 AUDRegular priceUnit price $11.88/kg$125.80 AUDSale price $106.90 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 1 Starter Turkey & Lamb 18kg
Regular price $174.25 AUDRegular priceUnit price $9.68/kg$205.00 AUDSale price $174.25 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 1 Starter Turkey & Lamb 9kg
Regular price $106.90 AUDRegular priceUnit price $11.88/kg$125.80 AUDSale price $106.90 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 1 Mini Starter Turkey & Lamb 9kg
Regular price $106.90 AUDRegular priceUnit price $11.88/kg$125.80 AUDSale price $106.90 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 3 Turkey Small Bites 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 3 Turkey Large Bites 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 2 Lamb & Fish 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 1 Starter Turkey & Lamb 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
LifeWise Puppy Stage 1 Mini Starter Turkey & Lamb 2.5kg
Regular price $41.60 AUDRegular priceUnit price $16.64/kg$48.95 AUDSale price $41.60 AUDSale -
Black Hawk Grain Free Puppy Ocean Fish 2.5kg
Regular price $47.45 AUDRegular priceUnit price $1.90/100gSale price $47.45 AUD -
Cobber Premium Puppy 20kg
Regular price From $74.95 AUDRegular price$79.95 AUDSale price From $74.95 AUDSale