Collection: Dog Wet & Fridge Food
Shop fresh fridge rolls and wet dog food for everyday feeding, sensitive dogs and convenient meal options.
Dog Food
Wet, chilled, frozen and fresh-style dog food for complete meals, variety and practical everyday feeding.
Choose a wet or fridge food style or Shop by Brand
8 products
Browse within Dog Food
Skip to products ↓
Find what you need
8 products
Beef ×Narrow by food style, life stage, need, brand or availability.
-
Prime 100 BEEF & VEG 2kg
Regular price From $17.48 AUDRegular priceUnit price $0.87/100g$18.50 AUDSale price From $17.48 AUDSale -
Prime 100 Beef, Peas and Carrot 1.7kg
Regular price From $12.30 AUDRegular priceUnit price $7.24/kg$12.95 AUDSale price From $12.30 AUDSale -
NEW Prime 100 Beef & Carrot 2kg
Regular price From $24.90 AUDRegular priceUnit price $1.25/100g$25.90 AUDSale price From $24.90 AUDSale -
Petz Tucka Mixed Protein Chicken, Beef & Lamb Dog Food Roll
Regular price From $10.40 AUDRegular priceSale price From $10.40 AUD -
Hill's Science Diet Adult 7+ Savoury Stew Beef & Vegetables Wet Dog Food 362g x 12
Regular price $70.95 AUDRegular priceSale price $70.95 AUD -
Hill's Science Diet Adult Savoury Stew Beef & Vegetables Wet Dog Food 362g x 12
Regular price $70.95 AUDRegular priceSale price $70.95 AUD -
Hill's Science Diet Adult Beef, Carrot & Peas Stew Wet Dog Food 354g x 12
Regular price $80.95 AUDRegular priceSale price $80.95 AUD -
Hill's Science Diet Adult Beef Wet Dog Food 370g x 12
Regular price $70.95 AUDRegular priceSale price $70.95 AUD