Collection: Dog Wet & Fridge Food
Shop fresh fridge rolls and wet dog food for everyday feeding, sensitive dogs and convenient meal options.
Dog Food
Wet, chilled, frozen and fresh-style dog food for complete meals, variety and practical everyday feeding.
Choose a wet or fridge food style or Shop by Brand
9 products
Browse within Dog Food
Skip to products ↓
Find what you need
9 products
No Chicken Formula ×Narrow by food style, life stage, need, brand or availability.
-
Prime100 Kangaroo and Pumpkin 2kg
Regular price From $25.60 AUDRegular priceUnit price $1.28/100g$26.95 AUDSale price From $25.60 AUDSale -
Prime 100 Salmon & Tapioca 2kg
Regular price From $23.95 AUDRegular priceUnit price $1.20/100g$24.95 AUDSale price From $23.95 AUDSale -
Prime 100 Turkey & Flaxseed 2kg
Regular price From $22.95 AUDRegular priceUnit price $1.15/100g$23.95 AUDSale price From $22.95 AUDSale -
Prime 100 Kangaroo and Potato 2kg
Regular price From $25.60 AUDRegular priceUnit price $1.28/100g$26.95 AUDSale price From $25.60 AUDSale -
Prime 100 Kangaroo and Pumpkin 800g
Regular price From $14.72 AUDRegular priceUnit price $1.84/100g$15.50 AUDSale price From $14.72 AUDSale -
NEW Prime 100 Beef & Carrot 2kg
Regular price From $24.90 AUDRegular priceUnit price $1.25/100g$25.90 AUDSale price From $24.90 AUDSale -
Prime100 Salmon & Tapioca 800g
Regular price From $13.95 AUDRegular priceUnit price $1.74/100g$14.50 AUDSale price From $13.95 AUDSale -
Prime 100 Turkey and Flax 800g
Regular price From $13.00 AUDRegular priceUnit price $1.63/100g$13.50 AUDSale price From $13.00 AUDSale -
Prime 100 Lamb & Rosemary 2kg
Regular price From $30.35 AUDRegular priceUnit price $1.52/100g$31.95 AUDSale price From $30.35 AUDSale