Collection: Dog Wet & Fridge Food
Shop fresh fridge rolls and wet dog food for everyday feeding, sensitive dogs and convenient meal options.
Dog Food
Wet, chilled, frozen and fresh-style dog food for complete meals, variety and practical everyday feeding.
Choose a wet or fridge food style or Shop by Brand
15 products
Browse within Dog Food
Skip to products ↓
Find what you need
15 products
Chilled Dog Food ×Narrow by food style, life stage, need, brand or availability.
-
Prime 100 Aussie Snapper 1.7kg
Regular price From $12.30 AUDRegular priceUnit price $7.24/kg$12.95 AUDSale price From $12.30 AUDSale -
SPD™ Fresh Roll Wild Boar & Pumpkin 2kg
Regular price From $23.74 AUDRegular price$23.95 AUDSale price From $23.74 AUDSale -
Prime Pantry Australian Chicken, Broccoli & Apple Roll 1.7kg
Regular price From $12.30 AUDRegular priceUnit price $7.24/kg$12.95 AUDSale price From $12.30 AUDSale -
Prime 100 Beef, Peas and Carrot 1.7kg
Regular price From $12.30 AUDRegular priceUnit price $7.24/kg$12.95 AUDSale price From $12.30 AUDSale -
Prime Kangaroo & Vegetable 2kg
Regular price From $18.90 AUDRegular priceSale price From $18.90 AUD -
Prime Kangaroo & Vegetable 3kg
Regular price From $26.55 AUDRegular priceSale price From $26.55 AUD -
SPD™ Fresh Roll Venison & Sweet Potato 2kg
Regular price From $31.34 AUDRegular priceSale price From $31.34 AUD -
SPD™ Fresh Roll Duck & Sweet Potato 2kg
Regular price From $28.49 AUDRegular price$29.99 AUDSale price From $28.49 AUDSale -
Petz Tucka Single Protein Chicken & Vegetable Dog Food Roll
Regular price From $11.35 AUDRegular priceSale price From $11.35 AUD -
Petz Tucka Mixed Protein Chicken, Beef & Lamb Dog Food Roll
Regular price From $10.40 AUDRegular priceSale price From $10.40 AUD -
Petz Tucka Puppy Care with Probiotics & Amaranth 1.5kg
Regular price From $16.65 AUDRegular priceSale price From $16.65 AUD -
Petz Tucka Single Protein Kangaroo & Sweet Potato 1.5kg
Regular price From $18.00 AUDRegular priceSale price From $18.00 AUD -
Cooked Roll Chicken & Vegetables 1kg
Regular price From $9.02 AUDRegular priceSale price From $9.02 AUD -
Cooked Roll Beef & Vegetables 1kg
Regular price From $9.49 AUDRegular priceSale price From $9.49 AUD -
SPD™ Fresh Roll Pea & Algae Oil 2kg
Regular price From $28.49 AUDRegular price$29.99 AUDSale price From $28.49 AUDSale