Collection: Dog Wet & Fridge Food
Shop fresh fridge rolls and wet dog food for everyday feeding, sensitive dogs and convenient meal options.
Dog Food
Wet, chilled, frozen and fresh-style dog food for complete meals, variety and practical everyday feeding.
Choose a wet or fridge food style or Shop by Brand
68 products
Browse within Dog Food
Skip to products ↓
Find what you need
68 products
Pre-order ×Narrow by food style, life stage, need, brand or availability.
-
Prime 100 Salmon & Tapioca 2kg
Regular price From $23.95 AUDRegular priceUnit price $1.20/100g$24.95 AUDSale price From $23.95 AUDSale -
Prime 100 Turkey & Flaxseed 2kg
Regular price From $22.95 AUDRegular priceUnit price $1.15/100g$23.95 AUDSale price From $22.95 AUDSale -
Prime 100 BEEF & VEG 2kg
Regular price From $17.48 AUDRegular priceUnit price $0.87/100g$18.50 AUDSale price From $17.48 AUDSale -
SPD™ Fresh Roll Wild Boar & Pumpkin 2kg
Regular price From $23.74 AUDRegular price$23.95 AUDSale price From $23.74 AUDSale -
Prime Kangaroo & Vegetable 2kg
Regular price From $18.90 AUDRegular priceSale price From $18.90 AUD -
NEW Prime 100 Beef & Carrot 2kg
Regular price From $24.90 AUDRegular priceUnit price $1.25/100g$25.90 AUDSale price From $24.90 AUDSale -
Prime Kangaroo & Vegetable 3kg
Regular price From $26.55 AUDRegular priceSale price From $26.55 AUD -
SPD™ Slow Cooked Chicken & Brown Rice 354g × 12 Pack
Regular price From $68.29 AUDRegular priceUnit price $15.37/kg$71.88 AUDSale price From $68.29 AUDSale -
SPD™ Slow Cooked Kangaroo & Pumpkin 354g × 12 Pack
Regular price From $85.39 AUDRegular price$89.88 AUDSale price From $85.39 AUDSale -
SPD™ Fresh Roll Venison & Sweet Potato 2kg
Regular price From $31.34 AUDRegular priceSale price From $31.34 AUD -
SPD™ Fresh Roll Duck & Sweet Potato 2kg
Regular price From $28.49 AUDRegular price$29.99 AUDSale price From $28.49 AUDSale -
SPD™ Slow Cooked Lamb & Rosemary 354g × 12 Pack
Regular price From $85.39 AUDRegular price$89.88 AUDSale price From $85.39 AUDSale -
Big Dog Turkey Low Allergy Raw Dog Food 3kg
Regular price $30.39 AUDRegular price$31.99 AUDSale price $30.39 AUDSale -
Big Dog Goat Low Allergy Raw Dog Food 3kg
Regular price $30.39 AUDRegular price$31.99 AUDSale price $30.39 AUDSale -
Petz Tucka Single Protein Chicken & Vegetable Dog Food Roll
Regular price From $11.35 AUDRegular priceSale price From $11.35 AUD -
SPD™ Slow Cooked Salmon & Pumpkin 354g × 12 Pack
Regular price From $79.69 AUDRegular price$83.88 AUDSale price From $79.69 AUDSale -
SPD™ Slow Cooked Duck & Sweet Potato 354g × 12 Pack
Regular price From $91.09 AUDRegular price$95.88 AUDSale price From $91.09 AUDSale -
Big Dog Tasmanian Salmon Raw Dog Food 3kg
Regular price $26.59 AUDRegular price$27.99 AUDSale price $26.59 AUDSale -
Big Dog Lamb Raw Dog Food 3kg
Regular price $26.59 AUDRegular price$27.99 AUDSale price $26.59 AUDSale -
Big Dog Combo Raw Dog Food 3kg
Regular price $26.59 AUDRegular price$27.99 AUDSale price $26.59 AUDSale -
Big Dog Chicken Raw Dog Food 3kg
Regular price $26.59 AUDRegular price$27.99 AUDSale price $26.59 AUDSale -
Petz Tucka Mixed Protein Chicken, Beef & Lamb Dog Food Roll
Regular price From $10.40 AUDRegular priceSale price From $10.40 AUD -
Petz Tucka Puppy Care with Probiotics & Amaranth 1.5kg
Regular price From $16.65 AUDRegular priceSale price From $16.65 AUD -
Petz Tucka Single Protein Kangaroo & Sweet Potato 1.5kg
Regular price From $18.00 AUDRegular priceSale price From $18.00 AUD -
Farmers Mate ULTRA PREMIUM - 1KG
Regular price $16.95 AUDRegular priceSale price $16.95 AUD -
Farmers Mate CHICKEN - 1KG
Regular price $12.95 AUDRegular priceSale price $12.95 AUD -
Farmers Mate KANGAROO & PUMPKIN - 1KG
Regular price $17.95 AUDRegular priceSale price $17.95 AUD -
Farmers Mate BEEF - 1KG
Regular price $13.95 AUDRegular priceSale price $13.95 AUD -
Cooked Roll Chicken & Vegetables 1kg
Regular price From $9.02 AUDRegular priceSale price From $9.02 AUD -
Cooked Roll Beef & Vegetables 1kg
Regular price From $9.49 AUDRegular priceSale price From $9.49 AUD -
SPD™ Slow Cooked Venison & Sweet Potato 354g × 12 Pack
Regular price From $102.49 AUDRegular priceSale price From $102.49 AUD -
SPD™ Slow Cooked Wild Boar & Pumpkin 354g × 12 Pack
Regular price From $79.69 AUDRegular priceSale price From $79.69 AUD