Collection: Dog Wet & Fridge Food
Shop fresh fridge rolls and wet dog food for everyday feeding, sensitive dogs and convenient meal options.
Dog Food
Wet, chilled, frozen and fresh-style dog food for complete meals, variety and practical everyday feeding.
Choose a wet or fridge food style or Shop by Brand
54 products
Browse within Dog Food
Skip to products ↓
Find what you need
54 products
Narrow by food style, life stage, need, brand or availability.
-
EcoPet Kangaroo Mince
Regular price From $10.93 AUDRegular price$11.50 AUDSale price From $10.93 AUDSale -
Prime 100 CHICKEN & VEG 3kg
Regular price From $21.95 AUDRegular priceUnit price $0.73/100g$22.95 AUDSale price From $21.95 AUDSale -
Prime 100 BEEF & VEG - 3kg
Regular price From $23.90 AUDRegular priceUnit price $0.80/100gSale price From $23.90 AUD -
Prime 100 CHICKEN & VEG 2kg
Regular price From $15.95 AUDRegular priceUnit price $0.80/100g$16.90 AUDSale price From $15.95 AUDSale -
Prime 100 Salmon & Tapioca 2kg
Regular price From $23.95 AUDRegular priceUnit price $1.20/100g$24.95 AUDSale price From $23.95 AUDSale -
EcoPet Beef Diced 1kg
Regular price From $9.26 AUDRegular price$9.75 AUDSale price From $9.26 AUDSale -
Prime 100 Turkey & Flaxseed 2kg
Regular price From $22.95 AUDRegular priceUnit price $1.15/100g$23.95 AUDSale price From $22.95 AUDSale -
Prime100 Chicken and Brown Rice 2kg
Regular price From $19.90 AUDRegular priceUnit price $1.00/100g$20.95 AUDSale price From $19.90 AUDSale -
EcoPet Beef Mince 1kg
Regular price From $9.26 AUDRegular price$9.75 AUDSale price From $9.26 AUDSale -
Prime 100 Aussie Snapper 1.7kg
Regular price From $12.30 AUDRegular priceUnit price $7.24/kg$12.95 AUDSale price From $12.30 AUDSale -
Prime 100 BEEF & VEG 2kg
Regular price From $17.48 AUDRegular priceUnit price $0.87/100g$18.50 AUDSale price From $17.48 AUDSale -
SPD™ Fresh Roll Wild Boar & Pumpkin 2kg
Regular price From $23.74 AUDRegular price$23.95 AUDSale price From $23.74 AUDSale -
Prime Pantry Australian Chicken, Broccoli & Apple Roll 1.7kg
Regular price From $12.30 AUDRegular priceUnit price $7.24/kg$12.95 AUDSale price From $12.30 AUDSale -
Prime 100 Beef, Peas and Carrot 1.7kg
Regular price From $12.30 AUDRegular priceUnit price $7.24/kg$12.95 AUDSale price From $12.30 AUDSale -
Prime Kangaroo & Vegetable 2kg
Regular price From $18.90 AUDRegular priceSale price From $18.90 AUD -
Prime 100 Kangaroo and Pumpkin 800g
Regular price From $14.72 AUDRegular priceUnit price $1.84/100g$15.50 AUDSale price From $14.72 AUDSale -
NEW Prime 100 Beef & Carrot 2kg
Regular price From $24.90 AUDRegular priceUnit price $1.25/100g$25.90 AUDSale price From $24.90 AUDSale -
Prime100 Salmon & Tapioca 800g
Regular price From $13.95 AUDRegular priceUnit price $1.74/100g$14.50 AUDSale price From $13.95 AUDSale -
Farmers Mate BEEF - 2KG
Regular price From $21.80 AUDRegular price$22.95 AUDSale price From $21.80 AUDSale -
Prime 100 Turkey and Flax 800g
Regular price From $13.00 AUDRegular priceUnit price $1.63/100g$13.50 AUDSale price From $13.00 AUDSale -
Farmers Mate CHICKEN - 2KG
Regular price From $20.85 AUDRegular price$21.95 AUDSale price From $20.85 AUDSale -
EcoPet Chicken Mince 1kg (FROZEN)
Regular price From $4.70 AUDRegular price$4.95 AUDSale price From $4.70 AUDSale -
Petz Tucka Single Protein Chicken & Vegetable Dog Food Roll
Regular price From $11.35 AUDRegular priceSale price From $11.35 AUD -
Petz Tucka Mixed Protein Chicken, Beef & Lamb Dog Food Roll
Regular price From $10.40 AUDRegular priceSale price From $10.40 AUD -
Petz Tucka Puppy Care with Probiotics & Amaranth 1.5kg
Regular price From $16.65 AUDRegular priceSale price From $16.65 AUD -
Petz Tucka Single Protein Kangaroo & Sweet Potato 1.5kg
Regular price From $18.00 AUDRegular priceSale price From $18.00 AUD -
Farmers Mate ULTRA PREMIUM - 1KG
Regular price $16.95 AUDRegular priceSale price $16.95 AUD -
Farmers Mate CHICKEN - 1KG
Regular price $12.95 AUDRegular priceSale price $12.95 AUD -
Farmers Mate KANGAROO & PUMPKIN - 1KG
Regular price $17.95 AUDRegular priceSale price $17.95 AUD -
Farmers Mate BEEF - 1KG
Regular price $13.95 AUDRegular priceSale price $13.95 AUD -
Cooked Roll Chicken & Vegetables 1kg
Regular price From $9.02 AUDRegular priceSale price From $9.02 AUD -
Cooked Roll Beef & Vegetables 1kg
Regular price From $9.49 AUDRegular priceSale price From $9.49 AUD